Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

eBay NFT Koleksiyonu Çıkartmak İçin Green Web3 İle Ortak Oldu

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Dünyanın e-ticaret devi eBay, spor aktiviteleri, müzik ve yaşam tarzı platformu ile ortak oldu. Tecrübesiz NFT platformu OneOf ile stratejik bir ortaklık yoluyla NFT’lerden oluşan bir koleksiyonu çıkartmakta. Ayrıca ebay NFT koleksiyonu çıkartarak bu sektöre giren devler arasına adını yazdırmış olmakta.

“Genesis” başlıklı ilk NFT ürün yelpazesi, yıllar boyunca Illustrated’ın kapsamaktadır. Bu spor etkinliklerinde yer alan kalıcı sporcuların 3D ve animasyonlu yorumlarını karakterize edecek. Birincil katılım seçenekleri rekor kıran Kanadalı hokey efsanesi Wayne Gretzky ve şu anda erişilebilir durumda. Toplama, deneyimsiz, altın, platin ve elmas katmanı NFT’ler olarak 13 sınırlı sayıda dijital koleksiyondan oluşur. Ayrıca deneyimsiz katmanda her biri 299’a kadar, yalnızca elmas katmanında on beş baskıya kadar. Deneyimsiz katman NFT, düzenli olarak fan için 10 dolardan başlayan fiyatlandırılmakta.

Her NFT, buz üzerinde bir imza transferi yapan Gretzky’nin bir 3D görüntüsünü veya animasyonunu içermekte. OneOf’un spor aktiviteleri efsanelerinden yeni örnekler NFT koleksiyonu, 2022 boyunca eBay ile işbirliği içinde gerçekleşecek. NFT koleksiyonu, ikonik Spor aktiviteleri Illustrated kapaklarının yeniden yorumlarını karakterize edecek. 12 Ayın Sporcusu Wayne Gretzky. “Kırk yıl önce, Illustrated Sports etkinliklerinin yorganında olmaktan minnettardım, hayatımda anıtsal bir saniyeydi” diyor. “Uzun yıllardır mesleğimi benimseyen hokey takipçilerime bu tahsil uzmanlığını aktarmak onur.”

eBay’in ilk NFT ürün yelpazesine ilişkin bu bilgi, şirketin CEO’su Jamie Ianonne tarafından açıklandı. Ayrıca Şubat ayında müşterilerin platformda NFT’leri zaten tanıttığını belirtmesinin ardından geldi. Koleksiyon ürünleri pazarındaki artış, eBay ile OneOf arasında NFT’leri bolca iletmek için ilk kez yapılan bu işbirliğini körükledi.

eBay NFT Geleceğe Yatırım Yapmak İstiyor!

“Gezegendeki en önemli ve en güvenilir e-ticaret platformu olan eBay ile birlikte hareket etmekten, dinamik, kullanıcı dostu bir uzmanlık yoluyla NFT’leri ve blok zincirinin tesisini eBay’in hayran grubuna tanıtmaktan heyecan duyuyoruz.”

OneOf CEO’su Lin Dai’den bahsetti. “NFT’leri satın almak, tanıtmak ve biriktirmek için bir kripto uzmanı olmanıza gerek yok. OneOf ve eBay, sonraki 100 milyon kripto yerel olmayan kitle müşterisine dönüştürücü Web3 uzmanlığı getiriyor.”

eBay yalnızca bir e-ticaret pazarı olmakla kalmaz, buna ek olarak büyük bir kart tüketicileri ve satıcısı satın alma ve satma grubuna sahiptir. Hatta Son 12 ayda, iskambil kartları alıp satmak için Değer Bilgisi ve Çeşitleri araçlarını piyasaya sürdü ve koleksiyoncuların alım ve satım kart portföylerinin değerini görüntülemesine, işlemesine ve izlemesine izin verdi. Gelecekte NFT alım satımı için karşılaştırılabilir enstrümanların muhtemelen erişilebilir olup olmayacağı belirlenmedi.

eBay’de Koleksiyon, Elektronik ve Rezidans Başkan Yardımcısı Daybreak Block, “NFT’ler ve blok zinciri uzmanlığı koleksiyon evinde devrim yaratıyor ve hayranlar için giderek daha fazla bir finansman alternatifi olarak görülüyor” dedi. “OneOf ile olan ortaklığımız sayesinde eBay, şimdi her yerde imrenilen NFT’leri yepyeni bir koleksiyoncu teknolojisi için ekstra erişilebilir hale getiriyor.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...