Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Dwayne Wade NFT Koleksiyonu Çıkartmak İçin Takım Kuruyor!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. NBA ve Miami Heat efsanesi Dwayne Wade NFT koleksiyonunu çıkarmak için Budweiser ile birlikte çalışıyor. Bu girişim, markanın bir hayran kitlesi oluşturmaya ve harika deneyimler yaratmaya çalışmasıyla ortaya çıkıyor. Koleksiyon 24 Mayıs’ta saat 14:00’te (ABD saatiyle) yayınlanacak.

Wade 2018/2019 sezonundaki emekli oldu. O günden beri 3 kez NBA şampiyonu çeşitli ticari girişimlerde aktif olarak yer aldı. NBA’den ayrıldıktan sonra Li-Ning ile bir ömür boyu anlaşma imzalayarak koşarak yere düştü. Ayrıca MISSION, Hisense, BallerTV, Stance, Budweiser, Mars Reel, Wade Cellars, 800° Woodfired Kitchen ve D. Wade Burgers ile devam eden ortaklıkları bulunmaktadır.

2020’de Dwayne Wade, her zamanki Bud’ınız olan ancak yalnızca 50 kalori ile Budweiser Zero’nun kurucu ortağı oldu. Esasen Budweiser’dan beklediğiniz ferahlatıcı, tam aromalı bir tada sahip sıfır alkol, sıfır şeker demlemesidir. Bu ürünü özellikle alkolsüz bir biranın tadını çıkarmak isteyen hayranlar için yaptılar.

Utah Jazz sahibine göre ortaklık, toplulukta olumlu bir etki yaratmak için benzersiz yeteneklerinden ve ilişkilerinden yararlanacak. Budweiser ile birlikte Dwayne Wade NFT, ABD genelinde yetersiz hizmet alan topluluklarda azınlıklara ait işletmeler için bir hibe programı oluşturmak üzere bir bağış yapacak. Bu, onun için etnik topluluklarını güçlendiren bir çalışma. Ayrıca tüm siyahların yaşam haklarını savunan Social Change Fund United ile olan mevcut çalışmasına dayanıyor.

Dwayne Wade NFT Sektöründe Büyümek İstiyor

Budweiser USA, bir süredir NFT alanında oldukça aktif. Pek çok koleksiyonları ve işbirlikleri OpenSea’de mevcuttur . Ayrıca yakın zamanda Budverse 2022 yol haritasını yayınladılar. Bu yol haritası, Dwayne Wade’in Budverse Legends’ının tam ortasında yer aldığı birçok ilginç ayrıntı içeriyor. Şirket bu yol haritasının detaylarını açıklamadı ancak alan için büyük planları olduğu açık.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...