Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Dwayne Wade NFT Koleksiyonu Çıkartmak İçin Takım Kuruyor!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. NBA ve Miami Heat efsanesi Dwayne Wade NFT koleksiyonunu çıkarmak için Budweiser ile birlikte çalışıyor. Bu girişim, markanın bir hayran kitlesi oluşturmaya ve harika deneyimler yaratmaya çalışmasıyla ortaya çıkıyor. Koleksiyon 24 Mayıs’ta saat 14:00’te (ABD saatiyle) yayınlanacak.

Wade 2018/2019 sezonundaki emekli oldu. O günden beri 3 kez NBA şampiyonu çeşitli ticari girişimlerde aktif olarak yer aldı. NBA’den ayrıldıktan sonra Li-Ning ile bir ömür boyu anlaşma imzalayarak koşarak yere düştü. Ayrıca MISSION, Hisense, BallerTV, Stance, Budweiser, Mars Reel, Wade Cellars, 800° Woodfired Kitchen ve D. Wade Burgers ile devam eden ortaklıkları bulunmaktadır.

2020’de Dwayne Wade, her zamanki Bud’ınız olan ancak yalnızca 50 kalori ile Budweiser Zero’nun kurucu ortağı oldu. Esasen Budweiser’dan beklediğiniz ferahlatıcı, tam aromalı bir tada sahip sıfır alkol, sıfır şeker demlemesidir. Bu ürünü özellikle alkolsüz bir biranın tadını çıkarmak isteyen hayranlar için yaptılar.

Utah Jazz sahibine göre ortaklık, toplulukta olumlu bir etki yaratmak için benzersiz yeteneklerinden ve ilişkilerinden yararlanacak. Budweiser ile birlikte Dwayne Wade NFT, ABD genelinde yetersiz hizmet alan topluluklarda azınlıklara ait işletmeler için bir hibe programı oluşturmak üzere bir bağış yapacak. Bu, onun için etnik topluluklarını güçlendiren bir çalışma. Ayrıca tüm siyahların yaşam haklarını savunan Social Change Fund United ile olan mevcut çalışmasına dayanıyor.

Dwayne Wade NFT Sektöründe Büyümek İstiyor

Budweiser USA, bir süredir NFT alanında oldukça aktif. Pek çok koleksiyonları ve işbirlikleri OpenSea’de mevcuttur . Ayrıca yakın zamanda Budverse 2022 yol haritasını yayınladılar. Bu yol haritası, Dwayne Wade’in Budverse Legends’ının tam ortasında yer aldığı birçok ilginç ayrıntı içeriyor. Şirket bu yol haritasının detaylarını açıklamadı ancak alan için büyük planları olduğu açık.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...