Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Dünya Yıldızı Müzik Grubu NFT Koleksiyonu Çıkartıyor!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm haberler için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Tüm Sex Pistols hayranlarına müjde, işte en sevdiğiniz rock grubunun bir parçası olma şansınız. Gelecek ay, bir Tanrı Kraliçeyi Korusun hatıra tokeni çıkartılmakta. Bir de Sex Pistols NFT ve sadece sizin için bir A&M T-shirt paketi olacak. Bu, Kraliçe II. Elizabeth için İngiliz Platinumunun kutlanmasıyla bağlantılıdır. NFT sektöründe son dönemin en yenilikçi hareketi şaşırtıcı. Dijital dünyada fiziksel hediyeler vaat etmek yatırımcıların ilgisini çekmekte. Bu yüzden son dönemlerde sık sık fiziksel dünyada ödüller dağıtılmakta.

Sex Pistols NFT ile tanışın

28 Temmuz 2022’de İngiliz punk rock grubu hatıra parasını resmen bırakacak. Bu sürüm, ikonik 1977 single’ının yeniden yayınlanmasını kutlamak içindir: God Save The Queen. Jimmy Reid’in ikonik sanat eserini kullanan para tamamen nikel kaplanmış bir madeni paradır. Renkli camlar ve kabartmalı demir parçalarıyla damgalanmıştır. Dış kısımda, madalyonun kabartmalı gümüş detaylı safir kadife ekran kutusu vardır.

Şaşırtıcı bir şekilde, hatıra parası bir NFT ödülü ile birlikte geliyor. Ayrıca madeni para için yalnızca bir tasarım varken, alıcılar madeni parayı Temmuz ayında basarken rastgele NFT tasarımları alacaklar. Ekip, ölçeklenebilir ve güçlü NFT ekosistemini kullanmak için Palm NFT’s Studio ile işbirliği yapmaya karar verdi. Hatta Palm Network, çalışma kanıtı sistemlerine kıyasla enerji tüketiminde %99,9 azalma sağlayan bir kanıtlı hisse sistemi kullanmakta.

Pistols Nasıl Alınır?

Sex Pistols madeni parası ve NFT şu anda Sex Pistols resmi mağazasında satışta. Ayrıca ön sipariş için İngiltere Record Store’da 25,00 £ fiyat etiketiyle mevcut durumda. Ek olarak, teslimat adresine bağlı olarak nakliye masrafları sadece 2,29 £ ‘dan başlamakta. NFT’ler söz konusu olduğunda, alıcılar daha sonraki bir tarihte başka bir web sitesi (The Pistols Mint) aracılığıyla bunlara erişebilmekte. NFT’lerinizi almak için özel kupon kodunuzu arayın. Ön siparişin yalnızca Haziran 2022’de mevcut olduğunu unutmayın. Ardından ekip, ürünleri ve NFT’leri Temmuz 2022’nin sonuna kadar teslim etmeyi planlıyor.

Tüm parçalar satıldıktan sonra koleksiyon ikincil pazarda el değiştirebilmekte mi? Sorusunu soran yatırımcılara da müjdeli bir haber bulunmakta. İkincil pazar ile birlikte Sex Pistols’lar el değiştirebilmekte. Böylece OpenSea içerisinde koleksiyonun ticareti devam ettirebilmekte.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...