Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Dövüşün Efsanesi NFT Sektörüne Giriyor!

Paylaş

Muay Thai Efsanesi Buakaw Banchamek, Buakaw Club 1 adlı bir NFT koleksiyonunu piyasaya sürüyor. Yaşayan kick-boks efsanesi, Muay Thai dövüşçüsü olarak geçen başarılı yılların ardından şimdi dijital dünyaya girdi. NFXHaber olarak bu yazıda yaşayan kick-boks efsanesinin NFT koleksiyonundan bahsettik.

Buakaw Banchamek, Buakaw 1 NFT Koleksiyonunu Tanıttı

Buakaw 1, 10.000 sanat eserinden oluşan bir NFT koleksiyonudur. Bu parçaların her biri benzersizdir ve Buakaw Banchamek’in savaşçı ruhunu yansıtacak şekilde tasarlanmıştır. Buakaw’ın kickboks dünyasındaki popülaritesi ile koleksiyonun olağanüstü iyi performans göstermesi beklenmekte. Koleksiyonun bir kısmı özeldir ve dünyanın dört bir yanındaki Taylandlı ünlüler için ayrılmıştır.

NFT’lere sahip olan kişiler için çeşitli avantajlar vardır. Bu kişiler, Buakaw’ın kendisinden özel hediyeleri içerir. Örneğin, bir buluşma veya Buakaw’dan özel bir hediye gibi avantajlara sahip olabilme imkanına sahiptirler.

Ayrıca, sahipleri özel ürünlere erişebilmektedir. Bunlar arasında şortları, Buakaw’ın imzalı eldivenleri ve Buakaw’ın en değerli kişisel eşyalarından bazıları yer alıyor.

Ayrıca, Buakaw 1 NFT sahipleri,Tayland Chiang Mai’de Buakaw’ın kendisi ile özel bir özel eğitim ile “Buakaw köyünü” de gezebilirler.

Sonunda, ünlü Muay Thai dövüşçüleri arasındaki maçları izleme erişimine sahip olacaklar. Ayrıca gizli “The Next Fighter” projesine ve “Muay Thai Metaverse”e katılın.

Ön satış sadece 8 Mayıs 2022’de bir günlüğüne olacak. İlgilenen katılımcılar web sitesini ziyaret edebilir ve ayrıca yaklaşan ön satışta yer almak için Buakaw 1 Discord kanalına katılabilirler.

NFT koleksiyonunun başarısını sağlamak için proje bir çok önemli işbirliğine imza attı. SIX Network, FSN Asia, Definix ve YDM Tayland dahil olmak üzere NFT ve kripto para alanındaki büyük isimlerle ortaklık yapmaktadır.

Ayrıca, Buakaw 1 NFT sahipleriyle sınırlı olan gizli “The Next Fighter” projesine katılma şansına sahiptir. Bunun yanında, ‘Muay Thai Metaverse’ projesine dahil olabilme imkanına sahip olabilirler.

Buakaw 1’e sahip olan kişiler, ünlü Muay Thai dövüşçüleri arasındaki maçları izleme şansına sahip olacaklar. Ayrıca, Buakaw ile canlı yayın yapabilme imkanına sahip olabilecekler.

39 yaşındaki Buakaw K-1’deki şampiyonlukları ile Türkiye’de tanınan bir kişi haline gelmişti.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...