Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Dövüşün Efsanesi NFT Sektörüne Giriyor!

Paylaş

Muay Thai Efsanesi Buakaw Banchamek, Buakaw Club 1 adlı bir NFT koleksiyonunu piyasaya sürüyor. Yaşayan kick-boks efsanesi, Muay Thai dövüşçüsü olarak geçen başarılı yılların ardından şimdi dijital dünyaya girdi. NFXHaber olarak bu yazıda yaşayan kick-boks efsanesinin NFT koleksiyonundan bahsettik.

Buakaw Banchamek, Buakaw 1 NFT Koleksiyonunu Tanıttı

Buakaw 1, 10.000 sanat eserinden oluşan bir NFT koleksiyonudur. Bu parçaların her biri benzersizdir ve Buakaw Banchamek’in savaşçı ruhunu yansıtacak şekilde tasarlanmıştır. Buakaw’ın kickboks dünyasındaki popülaritesi ile koleksiyonun olağanüstü iyi performans göstermesi beklenmekte. Koleksiyonun bir kısmı özeldir ve dünyanın dört bir yanındaki Taylandlı ünlüler için ayrılmıştır.

NFT’lere sahip olan kişiler için çeşitli avantajlar vardır. Bu kişiler, Buakaw’ın kendisinden özel hediyeleri içerir. Örneğin, bir buluşma veya Buakaw’dan özel bir hediye gibi avantajlara sahip olabilme imkanına sahiptirler.

Ayrıca, sahipleri özel ürünlere erişebilmektedir. Bunlar arasında şortları, Buakaw’ın imzalı eldivenleri ve Buakaw’ın en değerli kişisel eşyalarından bazıları yer alıyor.

Ayrıca, Buakaw 1 NFT sahipleri,Tayland Chiang Mai’de Buakaw’ın kendisi ile özel bir özel eğitim ile “Buakaw köyünü” de gezebilirler.

Sonunda, ünlü Muay Thai dövüşçüleri arasındaki maçları izleme erişimine sahip olacaklar. Ayrıca gizli “The Next Fighter” projesine ve “Muay Thai Metaverse”e katılın.

Ön satış sadece 8 Mayıs 2022’de bir günlüğüne olacak. İlgilenen katılımcılar web sitesini ziyaret edebilir ve ayrıca yaklaşan ön satışta yer almak için Buakaw 1 Discord kanalına katılabilirler.

NFT koleksiyonunun başarısını sağlamak için proje bir çok önemli işbirliğine imza attı. SIX Network, FSN Asia, Definix ve YDM Tayland dahil olmak üzere NFT ve kripto para alanındaki büyük isimlerle ortaklık yapmaktadır.

Ayrıca, Buakaw 1 NFT sahipleriyle sınırlı olan gizli “The Next Fighter” projesine katılma şansına sahiptir. Bunun yanında, ‘Muay Thai Metaverse’ projesine dahil olabilme imkanına sahip olabilirler.

Buakaw 1’e sahip olan kişiler, ünlü Muay Thai dövüşçüleri arasındaki maçları izleme şansına sahip olacaklar. Ayrıca, Buakaw ile canlı yayın yapabilme imkanına sahip olabilecekler.

39 yaşındaki Buakaw K-1’deki şampiyonlukları ile Türkiye’de tanınan bir kişi haline gelmişti.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...