Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Doodles NFT, Yeni CEO’sunu Atadı

Paylaş

Doodles NFT şirketine yeni bir CEO katıldı. Ve bu kişi eski Billboard Başkanı Julian Holguin’den başkası değil. Bu göz önüne alındığında, sahipleri proje için bir dizi heyecan verici gelişme görmeyi bekleyebilirler. Daha fazlasını öğrenmek için NFXHaber okumaya devam edin!

Doodles NFT Yeni CEO’su Kim?

Özünde, herkes bol miktarda yenilik beklemekte. Yeni CEO olarak Holguin, Doodles IP’sini müzik, oyun ve eğlence sektörlerinde genişletmek için Doodles NFT kurucularıyla birlikte çalışacak. Aslında vizyonu Doodles NFT’yi dünya çapında en büyük Web3 medya markası olarak inşa etmektir.

“Bu yolculukta Evan, Jordan ve Scott’a katılmaktan daha heyecanlı olamazdım.” dedi Doodles NFT CEO’su Julian Holguin. Bu kadar kısa sürede başarabildikleri ve yenilik yapma biçimleri gerçekten dikkate değer” dedi. Doodles’ı dünyanın bir sonraki harika markalarından biri haline getirmek asıl hedefimiz. Ve blok zinciri ve NFT’leri ana akım pazara taşımaya yardım etmeyi dört gözle bekliyorum.” dedi.

Bu amaçla, Doodles NFT’nin kurucu ortağı Evan Keast, CEO’yu ekibe davet ederken aynı heyecanı paylaştı. ”Julian’ın bir müzik ve medya yöneticisi olarak engin deneyimi, Doodles’ın dünyanın en büyük sanatçıları ve şirketleriyle yeni nesil ortaklıklara öncülük ederek milyarlarca hayrana ulaşmasına yardımcı olacak. Bu düzeyde bir yönetici ataması bir Web3 ilkidir ve ana akım olmaya olan bağlılığımızı teyit eder. Julian’ı Doodles’ta ağırlamaktan heyecan duyuyoruz.”

Ayrıca, yeni bir CEO’nun liderliğinde ekip, önümüzdeki haftalarda Doodles NFT projesinin bir sonraki aşamasını sahiplerine tanıtacak. Çığır açan projeler ve dönüştürücü ortaklıklar olacak. Ayrıca, projenin vizyonunun ve yol haritasının da tam bir açıklaması.

Sonuç olarak, Holguin’in gelecekte Doodles NFT’ye ne gibi heyecan verici dönüşümler getireceğini görmek için sabırsızlanıyor. Duyurudan saatler önce, Twitter’da projeye gelen potansiyel gelişmelere dair sohbetler vardı. Her neyse, şimdi sorumluluğu yeni bir CEO’nun üstlenmesiyle, Doodles NFT yakında yeni zirvelere ulaşabilmesi beklenmekte. Tüm piyasa bekleyip göreceğiz!

NFT sektöründe yaşanan genişleme ile birlikte sektöre yapılan yatırım her gün artış göstermekte. Fakat buna rağmen piyasadaki hacim 2022 yılın başına göre büyük ölçüde kayboldu.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...