Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Doodles Dooplicator NFT Fiyatı Giderek Artıyor!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Bu sektöre katılan her bir dev ise yeni bir inavasyon yaratma çabasında. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Doodles nihayet dün çok beklenen Doodles Dooplicator NFT koleksiyonunu piyasaya sürdü ve taban fiyat 3 ETH’nin üzerinde. NFT sektöründe yaşanan hacim düşüklüğüne rağmen Doodles Dooplicator NFT fiyatı artmakta.

6 Mayıs’ta Doodles, Dooplicator NFT projesini “olağanüstü güçlere sahip işlevsel bir karalama makinesi parçası” olarak nitelendirdi. Bununla birlikte, Dooplicator NFT’ler heyecan verici bir ek olsa da, sahipleri orijinal koleksiyonun fiyatını düşürebileceğinden korkuyorlar. Bundan dolayı çok tepki görülmesine karşılık orijinal koleksiyon fiyatları şimdiye kadar çok etkilenmemekte.

Lansmandan önce, Doodles Dooplicator NFT’leri ve Doodles’ın son hamleleri hakkında spekülasyonlar dönmekteydi. Dahası, Dooplicator’ın ne yapacağına dair ayrıntılar hala seyrek durumda. Ayrıca Doodles sahipleri 21 Haziran 2022’ye kadar Dooplicator’ları talep edebilmekteler. İlk duyuruya göre Dooplicator projesi hakkında 22 Haziran’da NFT NYC’de daha fazla bilgi edinebiliriz. Ayrıca, resmi web sitesine dayanarak, Doodles 23 Haziran’da özellikleri ve nadirlikleri hiçbir zaman belirtmeden açıklayacak. Bu yüzden nadirlik konusunda yatırımcıların aklında hâlâ birçok soru işareti bulunmakta.

Doodles Dooplicator NFT Fiyatlarını Etkileyecek Mi?

İlk olarak, Doodles Dooplicator, Doodles sahipleri için talep edilmesi ücretsiz NFT’lerin bir koleksiyonudur. Sahipler, yazının yazıldığı sırada arzın yüzde 47’sini talep etmiş ve yaklaşık 5.300 Dooplicator’ı sahipsiz bırakmaktaydı. Şu an itibariyle, Dooplicators ikincil hacimde 940’tan fazla ETH ticareti yaptı. Bu arada, ücretsiz talep edilebilen Doodles Dooplicator NFT koleksiyonu şu anda 3,25 ETH taban fiyatında bulunuyor. İddianın başlangıcından bu yana Doodles’ın taban fiyatı düştü ve şu anda 13.45 ETH’de bulunuyor. Bununla birlikte, Doodles, mevcut NFT düşüşünü çoğunlukla atlatan birkaç mavi çipli NFT koleksiyonundan biridir. Tek tip Doodles NFT projesi sürekli olarak inovasyonun sınırlarını zorlamakta. Bu nedenle, Doodles Dooplicator taban fiyatının tırmanmaya devam etmesi analistler tarafından beklenmekte.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...