Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Doodles Dooplicator NFT Fiyatı Giderek Artıyor!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Bu sektöre katılan her bir dev ise yeni bir inavasyon yaratma çabasında. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Doodles nihayet dün çok beklenen Doodles Dooplicator NFT koleksiyonunu piyasaya sürdü ve taban fiyat 3 ETH’nin üzerinde. NFT sektöründe yaşanan hacim düşüklüğüne rağmen Doodles Dooplicator NFT fiyatı artmakta.

6 Mayıs’ta Doodles, Dooplicator NFT projesini “olağanüstü güçlere sahip işlevsel bir karalama makinesi parçası” olarak nitelendirdi. Bununla birlikte, Dooplicator NFT’ler heyecan verici bir ek olsa da, sahipleri orijinal koleksiyonun fiyatını düşürebileceğinden korkuyorlar. Bundan dolayı çok tepki görülmesine karşılık orijinal koleksiyon fiyatları şimdiye kadar çok etkilenmemekte.

Lansmandan önce, Doodles Dooplicator NFT’leri ve Doodles’ın son hamleleri hakkında spekülasyonlar dönmekteydi. Dahası, Dooplicator’ın ne yapacağına dair ayrıntılar hala seyrek durumda. Ayrıca Doodles sahipleri 21 Haziran 2022’ye kadar Dooplicator’ları talep edebilmekteler. İlk duyuruya göre Dooplicator projesi hakkında 22 Haziran’da NFT NYC’de daha fazla bilgi edinebiliriz. Ayrıca, resmi web sitesine dayanarak, Doodles 23 Haziran’da özellikleri ve nadirlikleri hiçbir zaman belirtmeden açıklayacak. Bu yüzden nadirlik konusunda yatırımcıların aklında hâlâ birçok soru işareti bulunmakta.

Doodles Dooplicator NFT Fiyatlarını Etkileyecek Mi?

İlk olarak, Doodles Dooplicator, Doodles sahipleri için talep edilmesi ücretsiz NFT’lerin bir koleksiyonudur. Sahipler, yazının yazıldığı sırada arzın yüzde 47’sini talep etmiş ve yaklaşık 5.300 Dooplicator’ı sahipsiz bırakmaktaydı. Şu an itibariyle, Dooplicators ikincil hacimde 940’tan fazla ETH ticareti yaptı. Bu arada, ücretsiz talep edilebilen Doodles Dooplicator NFT koleksiyonu şu anda 3,25 ETH taban fiyatında bulunuyor. İddianın başlangıcından bu yana Doodles’ın taban fiyatı düştü ve şu anda 13.45 ETH’de bulunuyor. Bununla birlikte, Doodles, mevcut NFT düşüşünü çoğunlukla atlatan birkaç mavi çipli NFT koleksiyonundan biridir. Tek tip Doodles NFT projesi sürekli olarak inovasyonun sınırlarını zorlamakta. Bu nedenle, Doodles Dooplicator taban fiyatının tırmanmaya devam etmesi analistler tarafından beklenmekte.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte.

Benzer Yazılar

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...

Milady Maker NFT Projesindeki İstismar Krizi: NFT Taban Fiyatında Şok Düşüş

Milady Maker adlı bir NFT projesi, Ethereum ekosisteminde yaşanan...

Animoca Brands, Mocaverse Web3 Projesi İçin 20 Milyon Dolarlık Yatırım Turunu Tamamladı

Animoca Brands, 11 Eylül tarihinde Mocaverse platformunun gelişimini hızlandırmak...

Blur, Opensea’yi Geride Bırakarak NFT Dünyasında Yeni Bir Lider Haline Geliyor

Opensea, NFT dünyasında artık en büyük oyuncu değil mi?...

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını...