Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Dolce & Gabbana ve Fabricant, Metaverse Evreninde Buluşuyor

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. D&G ve Fabricant, Decentral’da modayı tartışmak için tarihi bu hafta sonu için bir araya geliyor. Ayrıca, gelişen alan için vizyonlarını ve buna nasıl katkıda bulunacaklarını paylaşacaklar. Metaverse evreni içerisinde bir araya gelecek olan iki dev şirket modaya dair bir konuşma gerçekleştirecek.

27-29 Mayıs tarihleri ​​arasında, Decentral Art Pavilion Venedik’teki Palazzo Justinian Lolin’de bir sergiye ev sahipliği yapacak. Dijital ve fiziksel alemler arasında kalan şirket, dijital lüks ve moda endüstrisini yeniden yaratmayı amaçlıyor. Ayrıca, en ikonik dijital moda NFT’lerinden bazıları bu hafta sonu Venedik’e doğru yola çıkacak. Buna Dolce & Gabbana ve The Fabricant NFT‘de sergiye konu olacak.

Ayrıca Dolce & Gabbana, Genesis NFT koleksiyonunu Decentral Art Pavilion’da sergileyecek. Fiziksel ve metafizik arasındaki boşluğu dolduracak, türünün tek örneği dokuz moda NFT’nin bir koleksiyonudur. Ayrıca, beş tanesi bu hafta Venedik’te fiziksel temsillerine sahip olacak. Aslında, markanın “The Doge Crown”u, yaklaşık 1,3 milyon dolar fiyata sahip. Bu fiyat ile en pahalı moda NFT rekorunu elinde tutuyor.

Metaverse Evreninde Decentraland Rüzgarı

Bu arada, Decentral Art Pavilion moda ve lüksün önde gelen markalarını dijital bir moda NFT sergisinin küratörlüğünü yapmaya davet etti. Buna The Fabricant, Tribute markası, Dijital Moda Enstitüsü (IoDF) ve RED DAO gibi kripto yerli markaları dahildir. Son olarak, 28 Mayıs’ta dijital moda NFT’lerinin mevcut durumunu tartışan bir moda ve lüks tartışması olacak. Açıkça, Dolce & Gabbana ve The Fabricant’ın liderlerinin katılımıyla anlayışlı bir söyleşi olacak.

Metaverse Evreni artık bu tür hizmetlere de ev sahipliği yapmaya başladı. Decentraland metaverse dünyasında yapılacak buluşmaya tüm kullanıcılar katılım gösterebilecek. Bunun yanı sıra Decentraland birçok etkinlik ve toplantı etkileşimine devam edeceğini duyurmakta. Fiziksel dünya ile sanal dünyayı bir araya getiren bu teknoloji birçok ürünün daha hızlı ve tüm dünyaya yayılmasına fırsat tanımakta.

Tüm bu dünyalar içerisinde yatırım yaparken yine de kişilerin tavsiyelerine kulak asmayın. Bunun yerine alacağınız ürünün geleceğini iyi araştırın. Tüm araştırmaların ardından yatırım kararınızı kendinize bırakın. Son dönemde yaşanan büyük markaların çöküşü birçok yatırımcıya büyük zarara uğratmakta.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...