Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Disney NFT Koleksiyonun En Popüler 2022 Parçaları

Paylaş

NFT’leri, eğlence devi Disney’in hakim olmak istediği en son ortam olarak kaydedebilirsiniz. Gerçekten de ikonik şirket bir süredir NFT alanında faaliyet gösteriyor. Dahası, House of Mouse’un dijital varlıklar ve metaverse dünyasındaki çabalarını genişletmek için birçok planı var. Disney NFT koleksiyonu hakkında bilinmesi gereken her şey şimdi NFXHaber’de.

İlk olarak 1923’te Disney Brothers Cartoon Studio olarak kuruldu. Daha sonra The Walt Disney Company, var olan en sevilen IP’lerden bazılarının yaratıcısı ve sahibidir. Ve elbette, popüler markalar söz konusu olduğunda Disney’den daha büyük olmuyor. Markalar, alana nasıl girdikleri konusunda birkaç farklı yaklaşım benimsedi. Bazıları kendi düşüşlerini gerçekleştirirken, birçoğu Web3 yerel şirketleri ile ortak olmayı seçti.

Disney NFT Koleksiyonu

  • Mickey ve Arkadaşları – Seri 1

Adından da anlaşılacağı gibi The Mickey Mouse NFT Collection, Disney’in efsanevi maskotunu kutluyor. En ikonik anlarından bazılarını ve zaman içindeki yinelemelerini kutluyor. Koleksiyonun 1. Serisi, Mickey Mouse’un ilk kez halka açık görünümüne sahiptir. Ve ilk senkronize sesli çizgi film Steamboat Willie’dir. Yaklaşık 40.000 NFT’lik koleksiyonun ilk satış fiyatı 60 mücevherdi. Oyun üç farklı nadirlik sınıfını dağıtmak için Kör Kutu formatını da kullandı.

Koleksiyondaki ikinci seride Walt Disney Animations’ The Band Concert’tan Grup Lideri Mickey yer aldı. Bu koleksiyon, ilk seriyle aynı fiyat, koleksiyon boyutu ve nadirlik dağılımlarıyla 2 Nisan 2022’de çıktı.

  • Pixar

Disney’in Pixar Pals NFT’leri, Mickey ve Friends koleksiyonunun koleksiyon boyutunu ve mekaniğini takip etti. Ancak Disney’in Pixar animasyon filmlerinden popüler karakterlerle. Toy Story, The Incredibles ve Monsters Inc’den karakterler de dahil olmak üzere bu NFT’ler, piyasaya sürüldüklerinde büyük bir sıçrama yaptı . Söylemeye gerek yok, hızlı tükendiler!

  • Marvel Koleksiyonları

VeVe’nin ilk Disney markalı koleksiyondan aylar önce Marvel NFT koleksiyonlarını çıkardığı gerçeği göz önüne alındığında, şimdiden bir ton VeVe Marvel NFT’sinin çıkması şaşırtıcı değil. Ortaklığın ilk yüksek profilli düşüşü, 7 Ağustos 2021’de bir Spider-Man koleksiyonuydu . O zamandan beri, Marvel ve VeVe çizgi romanların en büyük kahramanlarından bazılarını içeren birçok damla çıkardı. X-Men , The Avengers , The Guardians of The Galaxy ve Black Panther serilerindeki ikonik süper kahramanların tümü, VeVe NFT’leri olarak ölümsüzleştirildi.

Disney NFT’leri Nasıl Satın Alabilirsiniz?

İlk olarak, mevcut Disney NFT’lerinden herhangi birini satın almak için elbette VeVe uygulamasında kurulum yapmanız gerekir. ETH, SOL veya XTZ gibi kripto para birimlerinde NFT ticareti gören daha geniş NFT pazarının aksine, VeVe NFT’ler yalnızca platformun Gems adı verilen kendi para birimini kullanarak ticaret yapıyor. Açıklığa kavuşturmak için, bir Mücevher bir ABD dolarına eşittir.

VeVe hesabınızı oluşturup birkaç mücevher satın aldıktan sonra, NFT’leri toplamaya hazırsınız! Sık sık meydana gelseler de VeVe düşüşlerinin son derece popüler olduğunu tekrarlamak önemlidir. Bu, neredeyse her zaman dakikalar içinde sattıkları anlamına gelir.

İşin iyi yanı, örneğin ETH NFT’lerde olduğu gibi, başarısız işlemlerde kaybedilen paralardan zarar görmeyeceksiniz. Bu nedenle, VeVe düşüşlerinde en iyi değeri elde etmek için ilk indirime girmeyi denemekten zarar gelmez. Elbette, ikincil piyasada her zaman Disney NFT’lerinde iyi fırsatlar arayabilirsiniz. Bu fiyatlar kesinlikle daha yüksek olsa da, VeVe’deki çoğu Disney NFT düşüşünün kör kutu formatı olduğunu unutmayın. Yani en azından ikincil piyasada tam olarak istediğiniz NFT/nadirliği seçebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...