Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Disney NFT Koleksiyonun En Popüler 2022 Parçaları

Paylaş

NFT’leri, eğlence devi Disney’in hakim olmak istediği en son ortam olarak kaydedebilirsiniz. Gerçekten de ikonik şirket bir süredir NFT alanında faaliyet gösteriyor. Dahası, House of Mouse’un dijital varlıklar ve metaverse dünyasındaki çabalarını genişletmek için birçok planı var. Disney NFT koleksiyonu hakkında bilinmesi gereken her şey şimdi NFXHaber’de.

İlk olarak 1923’te Disney Brothers Cartoon Studio olarak kuruldu. Daha sonra The Walt Disney Company, var olan en sevilen IP’lerden bazılarının yaratıcısı ve sahibidir. Ve elbette, popüler markalar söz konusu olduğunda Disney’den daha büyük olmuyor. Markalar, alana nasıl girdikleri konusunda birkaç farklı yaklaşım benimsedi. Bazıları kendi düşüşlerini gerçekleştirirken, birçoğu Web3 yerel şirketleri ile ortak olmayı seçti.

Disney NFT Koleksiyonu

  • Mickey ve Arkadaşları – Seri 1

Adından da anlaşılacağı gibi The Mickey Mouse NFT Collection, Disney’in efsanevi maskotunu kutluyor. En ikonik anlarından bazılarını ve zaman içindeki yinelemelerini kutluyor. Koleksiyonun 1. Serisi, Mickey Mouse’un ilk kez halka açık görünümüne sahiptir. Ve ilk senkronize sesli çizgi film Steamboat Willie’dir. Yaklaşık 40.000 NFT’lik koleksiyonun ilk satış fiyatı 60 mücevherdi. Oyun üç farklı nadirlik sınıfını dağıtmak için Kör Kutu formatını da kullandı.

Koleksiyondaki ikinci seride Walt Disney Animations’ The Band Concert’tan Grup Lideri Mickey yer aldı. Bu koleksiyon, ilk seriyle aynı fiyat, koleksiyon boyutu ve nadirlik dağılımlarıyla 2 Nisan 2022’de çıktı.

  • Pixar

Disney’in Pixar Pals NFT’leri, Mickey ve Friends koleksiyonunun koleksiyon boyutunu ve mekaniğini takip etti. Ancak Disney’in Pixar animasyon filmlerinden popüler karakterlerle. Toy Story, The Incredibles ve Monsters Inc’den karakterler de dahil olmak üzere bu NFT’ler, piyasaya sürüldüklerinde büyük bir sıçrama yaptı . Söylemeye gerek yok, hızlı tükendiler!

  • Marvel Koleksiyonları

VeVe’nin ilk Disney markalı koleksiyondan aylar önce Marvel NFT koleksiyonlarını çıkardığı gerçeği göz önüne alındığında, şimdiden bir ton VeVe Marvel NFT’sinin çıkması şaşırtıcı değil. Ortaklığın ilk yüksek profilli düşüşü, 7 Ağustos 2021’de bir Spider-Man koleksiyonuydu . O zamandan beri, Marvel ve VeVe çizgi romanların en büyük kahramanlarından bazılarını içeren birçok damla çıkardı. X-Men , The Avengers , The Guardians of The Galaxy ve Black Panther serilerindeki ikonik süper kahramanların tümü, VeVe NFT’leri olarak ölümsüzleştirildi.

Disney NFT’leri Nasıl Satın Alabilirsiniz?

İlk olarak, mevcut Disney NFT’lerinden herhangi birini satın almak için elbette VeVe uygulamasında kurulum yapmanız gerekir. ETH, SOL veya XTZ gibi kripto para birimlerinde NFT ticareti gören daha geniş NFT pazarının aksine, VeVe NFT’ler yalnızca platformun Gems adı verilen kendi para birimini kullanarak ticaret yapıyor. Açıklığa kavuşturmak için, bir Mücevher bir ABD dolarına eşittir.

VeVe hesabınızı oluşturup birkaç mücevher satın aldıktan sonra, NFT’leri toplamaya hazırsınız! Sık sık meydana gelseler de VeVe düşüşlerinin son derece popüler olduğunu tekrarlamak önemlidir. Bu, neredeyse her zaman dakikalar içinde sattıkları anlamına gelir.

İşin iyi yanı, örneğin ETH NFT’lerde olduğu gibi, başarısız işlemlerde kaybedilen paralardan zarar görmeyeceksiniz. Bu nedenle, VeVe düşüşlerinde en iyi değeri elde etmek için ilk indirime girmeyi denemekten zarar gelmez. Elbette, ikincil piyasada her zaman Disney NFT’lerinde iyi fırsatlar arayabilirsiniz. Bu fiyatlar kesinlikle daha yüksek olsa da, VeVe’deki çoğu Disney NFT düşüşünün kör kutu formatı olduğunu unutmayın. Yani en azından ikincil piyasada tam olarak istediğiniz NFT/nadirliği seçebilirsiniz.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...