Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Dexbots NFT Nedir?

Paylaş

Dexbot projesi, dünyanın ilk Dinamik Twitter NFT profil resimleridir. Özellikle her Dexbot, kripto fiyatına bağlı şekilde değişmektedir. Dexbots NFT Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz.

Dexbots NFT Nedir?

Dexbot’lar, ETH Blockchain’de yer alan ERC-721 NFT’leridir. Ayrıca her Dexbot’un kendisine bağlı, biri en iyi hayatlarını yaşadıkları, diğeri ise üzüntülerini boğdukları iki eşsiz görüntüsü mevcut olmaktadır. Aynı zamanda Dexbot’u benimseyen her kişi, favori DB’lerini web site aracılığıyla Twitter’a bağlayabilmektedir. Özellikle Twitter profil resimlerinizi, aynı şimdiki Dexbot Twitter hesabı gibi, NFT’le aynı şekilde düzenli olarak değişecektir.

Bu heyecan verici, dinamik proje, en iyi Crypto Token’larıyla eşleştirilmiştir. Özellikle Token fiyatı yükselirse, Dexbot’unuz top özellikleriyle yeşil olmaktadır. Eğer fiyat düşerse NFT, eşleşmesi gereken aşağı kötü özelliklerle kırmızı olmaktadır. Bir dNFT’de iki PFP.

Nasıl çalışır?

Her Dexbot, BTC’den ETH’ye ve çok daha fazlasına kadar belirli bir kripto para birimine bağlı olmaktadır. Örnek verecek olursak; ETH yükselirse, Dexbot’unuz en iyi hayatlarını yaşar. Fakat ETH çökerse, Dexbot’unuz iflas eder ve böbreğini satmaya hazırdır! Her Dexbot, web sitesi aracılığıyla Twitter profilinize bağlanır. Her 5 dakikada bir güncellenmektedir.

Ekip:

Proje üzerinde aylardır 8 kişilik kararlı bir ekip çalışmaktadır. Proje kurucuları 2020’nin sonundan beri NFT alanında çalışmaktadır. Özellikle Sanatçılar, Rick and Morty ve çocuk illüstrasyonları da dahil, Adult Swim şovlarında çalışmıştır. Geliştiricileri, NFT pazar yerleri kurarak, P2E oyunları üzerinde çalışmıştır. Özellikle Pazarlama danışmanı ve CM diğer başarılı projelerde çalışmıştır. Ayrıca Dexbot’lar daha şimdiden PGodjira, Cyber ​​Salyangoz, Wulfz, The Estates, Toxic Skulls. Collider Craft ve Doodles ile büyük WL işbirlikleri gerçekleştirmiştir.

Fiyatı Nedir?

Dexbots, 27 Ekim 2022’de 0.025 ETH fiyatıyla basılan 4500 NFT’lik bir koleksiyondur. Mevcut taban fiyatı ise, 0.005 ETH’dir. Toplam hacmi ise şu anda 1 Ethereum olarak görülmektedir.

Dexbots NFT projesinin OpenSea koleksiyondan toplam 624 adet parça dijital sanat eseri mevcuttur. OpenSea verilerine göre proje koleksiyonuna ev sahipliği yapan kişi sayısı şu anda 158 olarak görülmektedir.

Dexbots NFT Nasıl Satın Alınır?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcıların, Dexbots NFT projesinin OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edilebilmektedir. Fakat koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonun bir parçası olmak isteyen yatırımcıların yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır.

Bu NFT koleksiyonunu satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir. Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. Özellikle ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...