Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Dev Şirket Yeni Ürününü Metaverse İçerisinde Tanıttı

Paylaş

Tüm dünyada pil üreticisi olarak bilinen dev marka yeni ürününün tanıtımını metaverse üzerinde yaptı. Duracell, kullandığı cihazların performansların artırdığını anlatan tanıtımı metaverse’de yaptı. Şirket yüksek performanslı alkalin, özel ve şarj edilebilen piller üretmekte. Şimdi ise hem performans artırıcı hem de doğa dostu ürünlerini tanıttı. Şirketin kendi içerisinde ürettiğini iddia eden aktif bir madde sayesinde pillerin ömrü daha uzun olabilmekte.

Duracell Metaverse Evreninde Tanıtım Yaptı

Duracell, tanıtımda yeni ürününü geliştirilme sürecinden bahsetti. Şirket bunun dışında Duracell pilin tüketicilere katkı sağlayacağını söyledi. Ayrıca pilin doğa dostu olduğu vurgusunu dile getirdi. Metaverse evreninde gerçekleştirilen bu tanıtım Duracell tarafından tüm kamuoyuna paylaşılmakta. Yapılan tanıtım etkinliğine Duracell yönetiminden büyük bir katılım gösterildi. Bunun yanı sıra çalışanlar, gazeteciler, tedarikçiler ve hizmet sunulan sektörlerden çalışanlar katılmakta.

Duracell Tanıtımında Ne Anlatıldı?

Duracell’in yeni ürünü ile ilgili olarak tanıtımda şu bilgilere yer verildi:

Yeni ürün şirket laboratuvarlarında ve uzun süren Ar-Ge çalışmalarının ardından geliştirilmekteydi. En basit anlatımıyla günümüz cihazlarında uzun ömür veya güç farkı sağlamakta. 30 kata kadar daha uzun ömür veya daha güçlü performans imkanı sunmakta. Örneğin uzaktan kumandalı oyuncak arabada ya da elektrikli tornavidada kullandığında cihazların daha hızlı çalışmasına katıda bulunmakta. Ayrıca 30 kat daha uzun ömürlü olmalarına olanak sunmakta.

Pil markaları arasında sürdürülebilirlik raporu olan ve karbon ayak izini ölçümleyip takip eden tek marka biziz. Duracell, yeni ürünü Optimum’un kutu tasarımında da sürdürülebilirlik ilkesini gözetti. Ürünlerin inovasyonu konusunda Ar-Ge çalışmalarına önemli bütçeler ayıran şirket, daha uzun ömürlü piller üreterek daha az atık oluşmasını hedefliyor. Fabrikalarında üretimden son aşamaya kadar tüm bantlarda, sürdürebilirliğe önem veren şirketin üretim tesisleri yeşil enerji ile üretim yapıyor. Şirket, konu ile ilgili dünya standartlarına uygun sorumluluk sertifikalarına sahip bir şirket olarak da dikkat çekiyor. Şirket, tüm ürünlerini yüzde 90 karton ve yüzde 100 geri dönüştürülmüş paketlerle tüketicilere ulaştırıyor.

Duracell Türkiye Genel Müdürü Kerem Sinanoğlu şirketin kullanıldığı cihazlardan şöyle bahsetmekte. “Ürünlerin inovasyonu konusunda Ar-Ge çalışmalarına büyük bütçeler ayıran bir pil üreticisiyiz. Bu çalışmalarımızın bir sonucu olarak, kullanıldığı cihazların performansını şimdiye kadar hiç olmadığı şekilde arttı. Bu yüzden yeni ürünümüzü tüketicilerin kullanımına sunuyoruz. Yeni ürün, sadece oluşturduğu yüksek performans farkıyla değil, doğa dostu olması da önemli. Yeni ürünümüz, sürdürülebilirliği ve doğa dostu bir marka olmayı merkeze aldığımız yönetim anlayışımızın bir uzantısı. Pil markaları arasında sürdürülebilirlik raporu olan ve karbon ayak izini ölçümleyip takip eden tek marka olma özelliğimizle hem kullanıcı hem de doğa dostu yeni ürünler üretmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...