Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Degen Toonz NFT Nedir?

Paylaş

Degen Toonz NFT, Ethereum üzerine inşa edilmiş ve 8,888 NFT’den oluşan bir koleksiyondur. Kurucusu Bader Asad’dır. NFXHaber olarak bu makalede Degen Toonz NFT nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Bununla birlikte koleksiyon hakkında diğer merak edilen konulara da değineceğiz.

Degen Toonz NFT Nedir?

8,888 NFT’den oluşan koleksiyondur. Koleksiyondaki NFT’ler, uzak gelecekte bir oyna-kazan oyununa dönüşebilecek bir Metaverse’e “bilet” işlevi görmektedir.

Projenin yol haritasına göre koleksiyon sahipleri birçok ödüle kavuşacak. Ek olarak proje topluluğuyla fiziksel bazı etkinlikler ve buluşmalar düzenlenecek. Bununla birlikte Degen Toonz NFT’yi uzun süre tutmak, NFT sahibine DAO içinde oy hakkı da verecek.

Kullanıcılar, Degen Toonz NFT’yi farklı kılan özelliğin topluluk oluşturmaya olan bakış açısı olduğu ifade etmektedir. Projede holder’lara farklı roller atanmaktadır. Aylık olarak ETH tokenleri veya çeşitli NFT hediyeleri verilmektedir. Bu sebeple topluluk üyeleri, kendilerini bir blok zincir ailesinin ferdi olarak görürler.

Degen Toonz NFT Neden Başarılı Oldu?

Degen Toonz NFT lansmanı bugüne kadarki en başarılı proje başlangıçlarından biri olarak adlandırılmıştır. Cardano (ADA) yatırımcılarına da çekmeyi başaran proje; binlerce Discord üyesi, Pavia Corp CEO’su Morgan David ve bazı ünlülerin desteğiyle popülerleşmiştir.

Bununla birlikte NFT dünyasından birçok yorumcu; projenin başarısında projenin topluluk oluşturmadaki becerisine dikkat çekmiştir. Ödüllendirici ve dinamik bir NFT topluluğu olarak proje hızlı şekilde itibar kazanmıştır.

Degen Toonz NFT’nin Fiyatı Nedir?

Koleksiyon şu anda OpenSea üzerinde 1,18 Ether (Ethereum) taban fiyatıyla işlem görmektedir. Bununla birlikte koleksiyonun ticaret hacmi ise 14,8 bin ETH’dir. Degen Toonz NFT koleksiyonunda 9 bine yakın NFT bulunurken sahip sayısı ise şu anda 3,6 bin civarında görülmektedir.

Degen Toonz NFT Nasıl Alınır?

Koleksiyona ilgi duyan yatırımcılar, Degen Toonz NFT’nin OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilmektedir. Bununla birlikte koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonu satın almak isteyenlerin ise yapmaları gereken bazı işlemler bulunmaktadır.

Yatırımcı öncelikle Metamask vb. dijital kripto para cüzdanına sahip olmalıdır. Sonrasında ödeme işleminde kullanacağı için bir miktar Ether almalı ve bu Ether’i cüzdanına (Metamask) aktarmalıdır. Son adımda ise kullanıcının dijital cüzdanını OpenSea’ye bağlaması gerekmektedir. Bağlantı kurulduktan sonra kullanıcı, dilediği NFT’yi seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...
Önceki İçerikShinsekai Nedir?
Sonraki İçerikGNSS by MGXS Nedir?