Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Decentral Games, DAO’dan 1 Milyon Dolarlık MANA Verdi

Paylaş

Decentral Games video oyunları Decentraland içinde tercih edilen oyna-kazan oyun girişimidir. Decentraland DAO’dan 1 milyon dolar değerinde MANA satın aldı. Decentraland ve metaverse için devrim niteliğinde bir adım, çünkü Decentraland’ın sahip olduğu en büyük ekosistem hibeleri arasında yer almakta. Daha sonra, bunun gerçek dünyada DAO yönetişimi hakkında güzel bir vaka araştırması olabileceğini söylemek güvenlidir.

Decentral Games, temel olarak çevrimiçi kumarhanede kazanılan bir metaverse’dir. Yerel yönetim belirteci (DG) tarafından desteklenen bir DAO’dur. Decentraland’de bir dizi mekan olarak inşa edilen Decentral Games oyunları, çok oyunculu dijital video oyunlarında rekabet eden müşterileri tarafından yönetilir ve sahiplenir. Platform içi video oyunları tavla, slot, poker, blackjack ve ruleti kapsar. Müşterilerinin hepsi çevrimiçi kumarhanenin metaverse biraz kişisel olarak kendilerini gerçekten bir grubun parçası olarak hissetmeleridir.

Decentral Games Hakkında

Merkezi olmayan Video oyunları gelişmeye ve ekstra katkıda bulunanlara hitap etmeye devam ediyor. Aslında, mekan misafirleri ve ICE Poker oyuncuları, Decentraland’ın haftalık canlı müşterilerinin yaklaşık %60’ını oluşturuyor. Toplam, Decentral Video oyunları, Decentraland içinde 12 konut alanını ve 1.007 LAND parselini kaplar. Ayrıca, tüm mekanlarda 8.000’den fazla canlı oyuncuya ve haftada 40.000 misafire sahiptir.

Decentral, kapsamını genişletmek için QuickSwap’taki ICE-USDC likidite havuzunu ödüllendirmek için 1 milyon dolarlık MANA istedi. MANA ödülleri, havuzun ön yüklemesini USDC-ICE LP’ye yatıran kişilere büyük olasılıkla 3 ay boyunca dağıtılacaktır. Bu fonun DG’ye yardımcı olacağını, mürettebatın ise Temmuz’da başlayacak olan otur-kalk turnuvalarını geliştireceğini söylemek önemlidir.

Teklif ayrıca, Decentral DAO’nun, LP’yi hisseleyen kişilere dağıtmak üzere 1 milyon dolar MANA göndereceğinden bahsetti. Daha sonra, Merkezi Olmayan Video oyunları DAO, herhangi bir MANA’yı elinde tutmayacaktır. Ayrıca, ICE-USDC likiditesini canlandırmak için MANA’yı atayan Decentraland DAO, Decentraland’ın DAU’sunun sürdürülmesine ek olarak katkıda bulunacaktır. Decentral Video oyunları teklifinde ayrıca, çoğu ICE sahibinin MANA sahibi olmadığı için, bu girişimin ICE sahiplerinin Decentraland DOA’ya tanıtılmasına yardımcı olacağından bahsetti.

Decentraland’ın MANA’sı Pazarda Neden Önemli?

Kripto çöküşünden bağımsız olarak, Decentraland’ın MANA’sı farklı belirteçler kadar çok mücadele etmemektedir. Bunun nedeni, Decentraland’ın kripto alanının en büyük metaverse’si olmasıdır. Oyuncular, bu gerçek nedeniyle, MANA’nın kendilerini tamamen meta veri tabanına sokmasını istemekte. Ayrıca, Singapurlu milyarder Kwek Leng Beng’i anımsatan yüksek profilli traderlar, güçlü bir token olarak yerini sağlamlaştırmaya devam etti.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...