Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Dead Habits Social Club NFT Nedir?

Paylaş

Dead Habits Social Club NFT projesi, ETH Blockchain’de depolanan 7777 ERC-721 benzersiz sanat eserlerinin bir NFT projesidir. Dead Habits Social Club NFT Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz.

Dead Habits Social Club NFT Nedir?

Dead Habits Social Club NFT projesi, ETH Blockchain’de depolanan 7777 ERC-721 benzersiz sanat eserlerinin bir NFT projesidir. Bu 16 bitlik bir arcade tarzı tabanlı NFT’dir. Aynı zamanda sanatçı (Kaptan Bolo), mevcut ünlülerden farklı referanslar seçmiştir. Özellikle herkesin zevk alması ve tadını çıkarması için bir saygı koleksiyonu yaratmıştır. Her sahibin Web3 Social Club’a erişimi olmaktadır.

Ayrıca Dead Habits Social Club, Yaklaşan Küresel Liderler için benzersiz (fiziksel) bir ağ etkinliği sağlamıştır. Özellikle yeni ve iyi alışkanlıklar öğrenmek ve eski kötü alışkanlıklardan kurtulmak için canlı koçluğun olacağı ilk Web3 Social Club platformumuz mevcuttur. Proje ortakları aracılığıyla da farklı konularda çevrimiçi eğitim alabilirsiniz.

Dead Habits Social Club, NFT resmimizin sahipleri için benzersiz bir üyelik platformu sağlamaktadır. Buradaki sahiplere özel işbirliklerine, etkinliklere ve indirimlere erişim kazanacaktır. Kulüp, alışkanlıklarını değiştirmek ve iyi alışkanlıklar edinmek isteyenler için olmaktadır. Online bir Web3 platformunda birbirlerine yardım edip, çevrimiçi eğitim ve zihniyet koçluğu sağlayarak yapmaktadır. Platform bununla Metaverse topluluğuna ilk Web3 Social Club platformu olarak katılmak istemektedir.

Fiyatı Nedir?

Dead Habits Social Club projesi, 30 Temmuz 2022’de 0,08 ETH fiyatıyla basılan 7777 NFT’lik bir koleksiyondur. Projenin mevcut taban fiyatı ise, 0.052 ETH olarak görülmektedir. Toplam hacmi ise şu anda 0 Ethereum olarak görülmektedir.

Bu NFT projesinin OpenSea koleksiyondan toplam 14 adet parça dijital sanat eseri mevcuttur. OpenSea verilerine göre proje koleksiyonuna ev sahipliği yapan kişi sayısı şu anda 1 olarak görülmektedir.

Dead Habits Social Club NFT Nedir? Nasıl Satın Alınır?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcılar, Dead Habits Social Club NFT projesinin OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilmektedir. Fakat koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonun bir parçası olmak isteyen yatırımcıların yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır:

Yatırımcılar, öncelikle MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir. Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. Özellikle ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...