Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Davasının Ardından Johnny Depp NFT Koleksiyonu Değer Kazanıyor

Paylaş

Johnny Depp NFT Koleksiyonuna “Never Fear Truth” ismini vermişti. Koleksiyon, ayrı yaşadığı karısı Amber Heard’a karşı açılan iftira davasını kazandığından bu yana yükselişe geçti. “Never Fear Truth” Ocak ayının başlarında piyasaya sürüldüğünde 0,70 ETH’den başladı. Depp ve Heard arasındaki davaya takiben, özellikle takipçileri tarafından ilgi gördü.

Johnny Depp NFT Koleksiyonu Never Fear Truth

Genesis Koleksiyonu olarak adlandırılan NFT koleksiyonu, Johnny Depp’in kendisi tarafından çizilen 3.850 NFT’yi içeriyor. Bu benzersiz ve doğrulanabilir NFT’ler, Ethereum’da basılmıştır. Ayrıca OpenSea’de de mevcuttur. Hatta geçtiğimiz ay MakersPlace tarafından orijinal (Onaylı işareti) olarak işaretlenmekteydi.

FT koleksiyonu, Johnny Depp’in hayatından, Lily -Rose Depp (kızı), River Phoenix, Heath L. Marlon Brando, Elizabeth Taylor, Tim Burton, Hunter S. Thompson, Al Pacino, ve diğerlerini içermekte. Ayrıca, “Public Enemies” filminin yerinde çekim için uzaktayken kaybettiği köpeği Mooh’u da dahil etti. Ayrıca oğlundan aldığı Bunnyman adlı bir kurgusal karaktere de sahip.

Görüntüler, bu insanların onun hayatına nasıl dokunduğunu çok kişisel ve samimi bir şekilde canlandırdı. Depp ayrıca NFT sanat eserlerinin 607’sinde kendini gösterdi. Her koleksiyonu, Depp’in Discord topluluğundaki ayrıcalıkların kilidini açmaya yarar. Ayrıca gelecekteki ürünlerde promosyonlar için bir üyelik anahtarı görevi görür. Bu, Depp’in hayran kitlesine ve arkadaşlarına özel bir topluluk sağlar.

Depp NFT’den Kazandıklarını Dağıtmaya Devam Ediyor

Johnny Depp, sokak ve pop art füzyonuyla her zaman bir sanatçı olmuştur. Bir aktör ya da müzisyen olmadan önce sanat her zaman onun kendini ifade etmesinin çok önemli bir parçası olmuştu. Depp gerçekten yetenekli bir aktör olmasına rağmen, Hollywood Vampires ile yaptığı müzikal işbirliği, yaratıcı iplerini kullanarak, bu eşsiz ve kişisel sanat eserlerini yaratması ve dünyayla paylaşması için ona ilham verdi. NFT satışlarından elde edilen gelirin yaklaşık dörtte biri Elizabeth Taylor AIDS Vakfı, Great Ormond Street Çocuk Hastanesi, Gonzo Trust ve Los Angeles Çocuk Hastanesi gibi seçilmiş hayır kurumlarına bağışlanacak. Satın alınan NFT’ler, adil satın alma hakları ve kripto para birimi eğitimleri kazanmasını sağlayan bir çekilişle birlikte gerçekleştirilmekte.

Depp, NFT sanatıyla ilgili şu duyguyu dile getirdi:

Sanatı her zaman duygularımı ifade etmek ve ailem, arkadaşlarım ve hayran olduğum insanlar gibi benim için en önemli olanları yansıtmak için kullandım. Resimlerim hayatımı kuşatıyor ama onları kendime sakladım ve kendimi sınırladım. Hiç kimse kendini sınırlamasın.

Benzer Yazılar

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...

Milady Maker NFT Projesindeki İstismar Krizi: NFT Taban Fiyatında Şok Düşüş

Milady Maker adlı bir NFT projesi, Ethereum ekosisteminde yaşanan...

Animoca Brands, Mocaverse Web3 Projesi İçin 20 Milyon Dolarlık Yatırım Turunu Tamamladı

Animoca Brands, 11 Eylül tarihinde Mocaverse platformunun gelişimini hızlandırmak...

Blur, Opensea’yi Geride Bırakarak NFT Dünyasında Yeni Bir Lider Haline Geliyor

Opensea, NFT dünyasında artık en büyük oyuncu değil mi?...

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını...