Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Danny Trejo NFT Sektörüne Giriş Yapıyor!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörünü keşfetmek her gün daha da zor. Piyasanın nabzını sürekli canlı tutmak gerekli. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Oyun geliştirme stüdyosu Gamepires, Hollywood yıldızı Danny Trejo’yu kadrosuna Kattı. Çok oyunculu açık dünya hayatta kalma oyunu SCUM’da oynanan bir karakter olarak hayata geçecek. Bunun için küresel lisans ajansı Epic ile ortaklık kurdu. Böylece Danny Trejo NFT sektörüne bir şekilde adım atmış oldu.

SCUM’un yakında çıkacak olan indirilmeye açık içeriği (DLC) ile aynı zamana denk gelmekte. Ayrıca Danny Trejo, aynı zamanda farklı bir sektöre daha girmekte. Marketplace’te yakında satışa çıkacak olan ‘Many Faces of Danny Trejo’ başlıklı ilk NFT koleksiyonunu çıkaracak. Koleksiyon, sinema tarihinde en tanınan oyuncularından biri olan aktörün hayatına saygı göstermekte.

“Kariyerim boyunca bazı inanılmaz projelerde çalıştığım için şanslıydım, ancak kendimi SCUM gibi zorlu bir oyunda görmek en önemli olaylardan biri olmalı. Epic ve Gamepires ile çalışmak harika bir işbirliği oldu. Bu ortaklık, hayranlarla farklı bir düzeyde etkileşim kurmak için bir fırsat.”

Yeni SCUM DLC’si yakında piyasaya çıkacak. Ayrıca Danny Trejo’yu oyuncuların aralarından seçim yapabileceği çok sayıda seçenek var. Hatta aksesuar ve özelleştirme ile oyun içi bir karakter olarak sunmakta. Bununla birlikte tümü Trejo’yu ünlü yapan benzersiz rollerden oluşmakta. Ve karakterlerden ilham alan giysiler, silahlar, tavırlar ve daha fazlasını sunmakta. Ayrıca birkaç yeni öğe ve oyun içi koleksiyon içermekte. Oyun içi avatar 1990’larda Danny Trejo’dan sonra modellenmiştir. Ve bizzat Trejo tarafından seslendirilmiştir.

Danny Trejo NFT Sektörü ve Oyun Sektörüne Aynı Anda Giriyor

Gamepires’in Kurucu Ortağı ve Yaratıcı Direktörü Tomislav Pongrac, “Danny Trejo’yu oynanabilir bir karakter olarak tanıtmak, SCUM’a ve dünya çapındaki oyunculara sunduğumuz türünün tek örneği deneyime mükemmel bir ektir” dedi. “Epic çok güzel bir ortak. Aksi takdirde ulaşılamayacak yeni fırsatlara kapı açtı. Yeni DLC’nin hayranların favorisi olacağından ve oyuncuların seveceği yeni ve benzersiz deneyimlerle hayatta kalma türünü yeniden tanımlamamıza yardımcı olacağından eminiz.” Diyerek sözlerini tamamladı. Danny Trejo ve Gamepires, ViacomCBS, Warner Music, Universal Music Group, Tencent, Garena ve daha fazlasını içeren Epic’in ortak ekosistemindeki sürekli büyüyen markalar, IP sahipleri ve oyun geliştiricileri listesine en son eklenenlerdir.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...