Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Dani Alves NFT Koleksiyonunu Yayınladı

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Bu sektöre katılan her bir dev ise yeni bir inavasyon yaratma çabasında. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Futbol efsanesi Dani Alves NFT, 28 Haziran’da Dubai’deki MetaTerrace salonundaki bir etkinliğin parçası olarak Backes ve Strauss ile lüks bir NFT saat piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ayrıca etkinlik, Dubai merkezli ColossalBit ile işbirliği içinde bir araya getirilmekte. NFT’lere saatlerin fiziksel bir versiyonu da eşlik edecek. Ayrıca parçalı NFT’ler mümkün hale getirilecektir.

Dani Alves NFT Whatch’larını Yayınladı

Brezilyalı futbolcu Dani Alves, Backes ve Strauss, Metaverse danışmanı ColossalBit ve Gece hayatı mekanı MetaTerrace ile ortaklaşa NFT saat projesinin lansmanı için Dubai’yi ziyaret edecek. Saat çeşitlerinin her biri, Alves’in Barcelona, ​​Juventus, PSG, Sao Paulo ve Brezilya milli takımında gördüğü büyük kariyeri boyunca kazandığı 43 kupasını takdir edecek.

‘Alves Trophy NFT Saat Koleksiyonu’ üç ayrı nadirlikte olarak satılmakta. Premium, Fraksiyonel ve Normal NFT’ler. Prim 1/1’dir ve fiziksel saatin sahipliğini ve daha fazla avantaj sağlar. Fraksiyonelleştirilmiş NFT, satılan 43 saatten beşini görecek. Bunlardan 750 tane var ve sahipler her saatin küçük bir parçasına ve diğer bazı avantajlara sahip olacaklar. Son olarak, toplam 1.482 normal NFT kullanıma sunulmakta. Ayrıca her NFT kendi avantajlarını sağlaması hedeflenmekte.

Dani Alves’in Rekor Kıran Kariyeri

Dani Alves, futboldaki en çok madalya kazanmış oyuncu. Bu unvan için büyük bir isim listesinin başında, üst düzeyde 46 şampiyonluk var. La Liga şampiyonlukları, Şampiyonlar Ligleri, Serie A, Ligue 1, Copa America ve bir Olimpiyat Altın madalyası bulunmaktadır.

Sağ bek Alves, kariyerinin çoğunu İspanya’da Sevilla ve Barcelona ile geçirdi. Ancak arada Juventus, Paris Saint Germain ve Sao Paulo’da forma giydi. Alves geçen yıl Camp Nou’ya döndü. Ayrıca memleketi Brezilya ile 122 üst düzey madalyaya sahip. Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...