Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Dani Alves NFT Koleksiyonunu Yayınladı

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Bu sektöre katılan her bir dev ise yeni bir inavasyon yaratma çabasında. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Futbol efsanesi Dani Alves NFT, 28 Haziran’da Dubai’deki MetaTerrace salonundaki bir etkinliğin parçası olarak Backes ve Strauss ile lüks bir NFT saat piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ayrıca etkinlik, Dubai merkezli ColossalBit ile işbirliği içinde bir araya getirilmekte. NFT’lere saatlerin fiziksel bir versiyonu da eşlik edecek. Ayrıca parçalı NFT’ler mümkün hale getirilecektir.

Dani Alves NFT Whatch’larını Yayınladı

Brezilyalı futbolcu Dani Alves, Backes ve Strauss, Metaverse danışmanı ColossalBit ve Gece hayatı mekanı MetaTerrace ile ortaklaşa NFT saat projesinin lansmanı için Dubai’yi ziyaret edecek. Saat çeşitlerinin her biri, Alves’in Barcelona, ​​Juventus, PSG, Sao Paulo ve Brezilya milli takımında gördüğü büyük kariyeri boyunca kazandığı 43 kupasını takdir edecek.

‘Alves Trophy NFT Saat Koleksiyonu’ üç ayrı nadirlikte olarak satılmakta. Premium, Fraksiyonel ve Normal NFT’ler. Prim 1/1’dir ve fiziksel saatin sahipliğini ve daha fazla avantaj sağlar. Fraksiyonelleştirilmiş NFT, satılan 43 saatten beşini görecek. Bunlardan 750 tane var ve sahipler her saatin küçük bir parçasına ve diğer bazı avantajlara sahip olacaklar. Son olarak, toplam 1.482 normal NFT kullanıma sunulmakta. Ayrıca her NFT kendi avantajlarını sağlaması hedeflenmekte.

Dani Alves’in Rekor Kıran Kariyeri

Dani Alves, futboldaki en çok madalya kazanmış oyuncu. Bu unvan için büyük bir isim listesinin başında, üst düzeyde 46 şampiyonluk var. La Liga şampiyonlukları, Şampiyonlar Ligleri, Serie A, Ligue 1, Copa America ve bir Olimpiyat Altın madalyası bulunmaktadır.

Sağ bek Alves, kariyerinin çoğunu İspanya’da Sevilla ve Barcelona ile geçirdi. Ancak arada Juventus, Paris Saint Germain ve Sao Paulo’da forma giydi. Alves geçen yıl Camp Nou’ya döndü. Ayrıca memleketi Brezilya ile 122 üst düzey madalyaya sahip. Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...