Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

CyberKongZ ve The Sandbox Yarış İçin Bir Araya Geliyor

Paylaş

CyberKongZ ve The Sandbox, hayranlarının yarışması için yepyeni bir yarışma düzenliyor. Üstelik bu iki topluluk VoxEdit yarışmasını düzenlemek için birlikte çalışacaktır. Ayrıca Metaverse ormanının gerçek kralı olma yarışmasındaki ödüller arasında 15.000 SAND ve CyberKongZ’dan gelecek süpriz ödüller bulunmaktadır. NFXhaber olarak, bu yarışmanın detaylarını sizin için derledik.

CyberKongZ ve The Sandbox

CyberKongZ ve The Sandbox VoxEdit’te Buluşuyor

Popüler CyberKongZ NFT koleksiyonu, hayranları için yeni adımlar atmaya devam ediyor. Ödüllerle gelen yeni bir yarışma oluşturmak için Metaverse endüstri liderlerinden biri olan The Sandbox ile ortaklık kurdu. Hayranlarından sahip oldukları kendi Kongz koleksiyonundan kopya çekmeden varlık yaratmalarını istemektedir. Ayrıca CyberKongz evreninden ilham alan bir varlık yaratmaları gerekmektedir. Yaratılacak varlıkların GIF biçiminde olması gerekmektedir. CyberKongZ ve The Sandbox başvuruları 6 Haziran’da açtı. Ayrıca başvurular 19 Haziran’da kapanacaktır. Son değerlendirmeler ve oylama 20 Haziran ile 10 Temmuz arasında yapılacaktır. Sonuçlar ilerleyen günlerde 16 Temmuz civarlarında açıklanması planlanmaktadır. Hayranların GIF’lerini tamamlandığında, başvuru yapmak için Tweet atmaları gerekmektedir. GIF’i Tweet’e VoxEdit ve TheSandboxGame’den bahsederek atmaları gerekmektedir. Ayrıca VoxEditWeekly’i hashtag şeklinde eklemek unutulmamalıdır.

Varlıklarının oluşturulmasında yardıma ihtiyaç duyanlar için VoxEdit akademisi oluşturuldu. Bilgi almak isteyenlerin oraya gidip makaleleri okuması gerekmektedir. Ayrıca The Sandbox, Discord kanallarınaa katılarak etkileşim içerisinde kalmayı önermiştir. Yarışma için birçok yönerge bulunmaktadır. Örnek verecek olursak bunlar arasında 18 yaşından büyük olmak, orijinal bir gönderiye sahip olmak ve gönderimin VoxEdit kullanılarak yapılmış olması gerekmektedir. Yarışmanın resmi sitesinde bütün maddeler mevcuttur.

Ödüller Ne Olacak?

CyberKongz x The Sandbox yarışmasında ilk 10’a giren katılımcılar için büyük bir ödül havuzu mevcuttur. Kazananlar arasında toplam 15.000 SAND (yaklaşık 19.000 dolar değerinde), 6.500 dolar BANANA (yaklaşık 12.000 dolar değerinde) ve 3 VX CyberKongz (her biri 0,72 ETH taban değeri) olacak.

CyberKongZ Nedir?

CyberKongz, geçen yılın mart ayında sanatçı Myoo tarafından yaratılmıştır. Ayrıca 1000 benzersiz ve rastgele oluşan bir NFT koleksiyonu projesidir. Bu koleksiyonu ortaya çıkaran isim olan Myoo ilk olarak NFT’leri 0.01 birim olarak fiyatlandırdı. Ayrıca Cyberkongz projesinin herhangi bir reklam ve pazarlama kampanyası bulunmamaktaydı. Opensea’de basım sürecinde keşfedilmesiyle ve keşfedenlerin sosyal medya aracılığı ile duyuru yapmasıyla NFT meraklıları tarafından kısa sürede büyük ilgi görmeyi başarmıştır. Üstelik Proje, NFT ve DeFi alanında dünyanın en iyi geliştiricilerinden ve uzmanlardan bazılarını bünyesinde bulundurmaktadır.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...