Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Cryptyques NFT Koleksiyon Hong Kong Filmlerini Web3’e Getiriyor

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Mei Ah Entertainment Group, klasik bir Hong Kong film temalı Cryptyques NFT koleksiyonunu piyasaya sürmek için Beam+ Lab ile ortaklık kurdu. Koleksiyon, Hong Kong merkezli bir eğlence ve dağıtım şirketi olan Mei Ah Entertainment Group tarafından yetkilendirilen filmlere dayanıyor. Aslında şirket, klasik Hong Kong filmlerinin fikri mülkiyet haklarının çoğuna sahiptir. Öyleyse Cryptyques NFT koleksiyonunun neyle ilgili olduğuna bir göz atalım!

Cryptyques NFT Koleksiyonu Nedir?

Cryptyques NFT koleksiyonu, klasik Çin filmlerini metaverse’e getirmeyi amaçlıyor. Nihayetinde projenin amacı, film severler, Web3 liderleri, koleksiyoncular ve yaratıcılardan oluşan bir topluluk yaratmaktır. Ünlü Hong Kong merkezli fotoğrafçı ve yönetmen Wing Shya, Cryptyques’in yaratıcı yönetmenidir. X-Men ve Transformers gibi filmlerle yaptıkları çalışmalarla ünlü bir Hollywood yapım ekibiyle ortaklaşa NFT koleksiyonunu dikkatle küratörlüğünü yaptı. Bu nedenle piyasada bilinen bir isme ve üne sahip. Bu ün NFT sektöründe kimileri için başarının anahtarı olmuştur.

Shya konu ile ilgili şöyle sözler sarf etti:

Cryptyques, gurur duyduğumuz bir sanat biçimini yeniden tasavvur ederek, sinematografi zanaatını geliştiren başka bir teknolojik dönüm noktasına derin bir dalış yapıyor.

Cryptyques Nasıl Alınır?

Proje, Cryptyques NFT koleksiyonunu geçmiş, şimdi ve gelecek olmak üzere üç aşamada başlatacak. Geçmiş aşama, arzu, öfke, korku, neşe, acılık, tiksinme ve sevgi olmak üzere yedi duyguya odaklanacaktır. Proje, Mei Ah Entertainment Group’un 1980’lerin ikonik filmlerinden biri olarak yeniden yorumlanan, her duyguya karşılık gelen bir NFT koleksiyonunu piyasaya sürecek. İlk koleksiyon olan Desire, 1,320 NFT 3D animasyonlu video klip içerecek. Bunları, bu Haziran’dan itibaren resmi Cryptyques web sitesinde gizemli kutular olarak satın alabilirsiniz. Koleksiyonda beş NFT seti olacak ve bunlardan beşincisi bire bir NFT olarak açık artırmaya çıkacak. Sonuç olarak, Cryptyques NFT, film meraklılarına hitap eden ilginç bir projedir. Bu kitleye hitap etmesi kendi içinde bir rekabet oluşturabilmekte. Bu nedenle fiyatlar dengesiz dağılım gösterebilir.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...