Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

CryptoTanks NFT Koleksiyonunun Detayları Belli Oldu

Paylaş

Özellikle 90’larda popüler olan Tank oyununun NFT koleksiyonu çıkıyor. CryptoTanks NFT blok zinciri meraklılarını ve oyuncularını özgürleştirecek özel bir sürüm hazırladı. 8 bit grafiklerle tasarlanan bu ikonik NFT koleksiyonu bugün ön satışa başlıyor. Ardından 8 Haziran saat 17.00’da halka açık satış gerçekleşecek. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

CryptoTanks NFT

CryptoTanks NFT Koleksiyonu

Başlangıçta Nintendo ve Gameboy konsollarında piyasaya sürülmüştür. Basit ama bağımlılık yaratan oynanışıyla oyuncuları büyüleyen bir oyundur. Otuz yıl sonra, CryptoTanks konseptini 21. yüzyıla taşıyor. Yeni yerler ve modlar olacak. Eklenen merkezi olmayan finans (DeFi) ve NFT ekosistemi ile CryptoTanks, yılın en gelişmiş oyunlarından biri olmaya hazırlanıyor. Tank NFT dünyasında, üç farklı Tank türü vardır. Bunlar yaygın, nadir ve efsanevidir. Her tankın kendi adı, ülkesi, seviyesi ve savaş istatistikleri olacaktır. Tank ne kadar nadirse, o kadar güçlüdür. İlk nesil Tank NFT’leri toplam 7.000 yaygın, 2.500 nadir ve 500 efsanevi Tank NFT’sinden oluşuyor.

CryptoTanks, dünyanın ilk merkezi olmayan VC’si olan Gains Associates, Magnus Capital, AU21, Angel DAO, LVT Capital, Kaizen ve çok daha fazlası dahil olmak üzere ortaklarının ve yatırımcılarının desteğiyle başarılı bir şekilde başlamayı ve büyümeyi hedefliyor. Koleksiyonun piyasaya çıkış fiyatı, özel whitelist ile 0,08 ETH ve genel satış ile 0,1 ETH’dir. Ayrıca her oyuncu CryptoTanks Marketplace’ta bir tank alacak. Üstelik bu tanklar OpenSea, Binance ve LookRare’deki oyunlaştırılmış ekosistemde tam olarak kullanılabilen bir tank olacak. CryptoTanks CEO’su DAN, NFT koleksiyonu ve gelecek hakkında açıklamalar yaptı:

CryptoTanks, ilk ve tek Tank NFT satışına doğru yola çıktı. Bu satış sonuçlandıktan sonra, hızlı bir şekilde ilk turnuvalarına ve ardından betalarına geçecekler. Ayrıca Cryptotanks, NFT lansmanından sadece bir ay sonra toplam kazançlarının yüzde 10’unu büyük bir yarışmaya tahsis edecek. Ödül yaklaşık 200.000 ABD Doları tutarında olacaktır.

CryptoTanks Hakkında

CryptoTanks, her NFT’nin oyunlaştırılmış ekosistemde kullanıldığı blok zinciri tabanlı bir oyundur. Oynaması ücretsiz bir oyun olacak. Topluluk para kazanacaktır. CryptoTanks’ın en büyük yararı, oyunculara destek olmasıdır. Herkes kendi Tank NFT’lerini basabilecektir. Onları DEX’lerde veya CEX’lerde stake etmek tamamen kullanıcıların kararıdır. Üstelik isterlerse satarak daha fazla kazanabilirler. Ayrıca oyuncular daha fazla kazanmak için ve $TANK token’ı ile ödüllendirilmek için Marketplace’te kiralamayı seçebilir.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...