Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Crypto Coven NFT Nedir?

Paylaş

Crypto Coven NFT, Ethereum ağı üzerinde oluşturulan ve 9,999 NFT’den oluşan koleksiyondur. Bu makalede NFXHaber olarak Crypto Coven NFT Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Bununla birlikte koleksiyon hakkında merak edilen diğer konulara da göz atmayı ihmal etmeyeceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

Crypto Coven NFT Nedir?

9,999 adet dijital görünümlü karikatürize edilmiş cadının yer aldığı NFT koleksiyonudur. Her dijital görüntü, onu diğerlerinden ayıran spesifik ve bir dizi benzersiz özelliğe sahiptir.

Projenin arkasında beş başarılı kadın bulunmaktadır. Bu kadınlar Nyx, Aletheia, Xuannu, Keridwen ve Aradia takma adlarını kullanmaktadır. Ayrıca bu kadınlar kendilerini “High Witches” yani yüksek cadılar olarak da tanımlamaktadır.

Projede yer alan cadılar, yukarıda bahsettiğimiz gibi benzersiz bir dizi özelliğe sahiptir. Cadıların ten renkleri, şapkaları veya aksesuarları farklıdır. Ancak farklı varyasyonlardan meydana gelen bu cadılar, tek tek oluşturulmamış ve bir kodlamanın sonucunda meydana gelmiştir. Yine de cadıların farklı olmasını isteyen kurucular, çok sayıda cilt tonu ve yüz şekli kullanarak bunu sağlamıştır.

Bununla birlikte Cyrpto Coven NFT kendi içinde altı farklı kategoriye ayrılmaktadır. Bunlar; enchantress, hags, mages, necromancers, occultist ve seers’tır.

Crypto Coven NFT’nin Amacı Nedir?

Proje; daha önce NFT veya kripto para sektörüyle ilgisi olmayan kişileri hedeflemektedir. Yaratıcılar, projeleri sayesinde yeni koleksiyoncu veya yatırımcıların yeni insanlarla ve projelerle tanışmasını ummaktadır.

Crypto Coven NFT’nin Fiyatı Nedir?

Bu NFT koleksiyonu şu sıralar OpenSea üzerinde 0,349 Ethereum taban fiyatıyla işlem görmektedir. Bununla birlikte koleksiyonun ticaret hacmi ise 8,6 bin ETH’dir. Crypto Coven NFT’nin OpenSea’de 9,8 bin NFT’si bulunurken sahip sayısı 4,9 bin olarak görülmektedir.

Crypto Coven NFT Nasıl Alınır?

Koleksiyona ilgi duyan kişiler, koleksiyonun OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilmektedir. Ancak koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonu satın almak isteyenlerin ise yapmaları gereken bazı işlemler bulunmaktadır.

Koleksiyonu satın almak isteyen yatırımcı, öncelikle Metamask vb. dijital kripto para cüzdanına sahip olmalıdır. Sonrasında ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar Ethereum almalı ve bu Etheruem dijital kripto para cüzdanına (Metamask) aktarmalıdır. Son adımda ise kullanıcının dijital cüzdanını OpenSea’ye bağlaması gerekmektedir. Bağlantı kurulduktan sonra kullanıcı, dilediği NFT’yi seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...
Önceki İçerik
Sonraki İçerik