Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Paylaş

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını vermek için yapılan bir yalan makinesi testine tabi tutuldu ve gelecekte daha fazla NFT koleksiyonu yayınlama planları hakkında konuştu. Videoda, Ronaldo futbol sorularına cevap verirken yalan makinesi testine tabi tutuldu ve gelecekte daha fazla NFT koleksiyonu yayınlama planlarını onayladı. Ronaldo, Binance ile işbirliği yaparak NFT kampanyalarıyla Web3’ü futbol hayranlarına tanıtmayı amaçlıyor.

Gelecekte yeni NFT koleksiyonları olacak. Yalan makinesi testi videosu, futbol yıldızının Binance ile iş birliği yaparak ikinci NFT koleksiyonunu piyasaya sürdüğü sırada çekildi. Bu koleksiyon, sporcu tarafından Temmuz ayında piyasaya sürülerek en çok gol atan oyuncu olarak rekor kırılmasını kutlamayı amaçlamaktadır.

Ronaldo’nun futbolla ilgili evet-hayır sorularını yanıtladığı bir video paylaşıldı. Videoda Ronaldo’nun yalan makinesi testine girdiği görüldü. Futbolseverler, Ronaldo’nun “Portekiz Dünya Kupasını kazanacak mı?” ve “40’lı yaşlarında hala en yüksek seviyede oynuyor olacak mısın?” gibi sorulara verdiği cevapları izledi. Ünlü futbolcu, NFT’lere sahip olup olmadığı sorusuna “evet” cevabını verdi ve yalan makinesi testinin doğruyu söylediğini onayladı. Ronaldo’ya gelecekte daha fazla NFT çıkarma planı olup olmadığı sorulduğunda ise sonuçlar aynı çıktı.

Ronaldo, borsa ile olan uzun süreli ortaklığının ardından 2022 yılında Binance ile ilk NFT koleksiyonunu yayınladı. Bu işbirliği, Web3’ü dünya genelindeki futbol tutkunlarına tanıtmak amacıyla çeşitli NFT kampanyalarıyla destekleniyor. Ronaldo’nun piyasaya sürdüğü NFT’ler, futbol hayranlarının futbol yıldızıyla özel etkileşim fırsatlarına sahip olmalarını sağlayacak.

Ayrıca Brezilyalı futbol yıldızı Ronaldinho Gaúcho’nun Brezilya’da bir kripto dolandırıcılığı soruşturmasına dahil olduğunu hatırlatmak önemlidir. 27 Ağustos’ta yerel medya kuruluşları, futbolcunun bir piramit şeması soruşturmasıyla ilişkilendirilen bir şirketiyle ilgili olduğunu iddia etti ve bu nedenle kongre önünde ifade veremediğini bildirdi. Futbolcu, 31 Ağustos’ta bir komite soruşturmasına katıldı ve kripto piyasasında günlük %2 getiri vaat eden bir şema içinde herhangi bir rolü olmadığını reddetti. Ronaldinho, ortak olduğunu reddettiği şirkete karşı 61 milyon dolarlık bir tazminat davası açıldı. Sporcu, şirketin görüntülerini izinsiz kullandığını ve kendisinin de planın kurbanı olduğunu iddia etti.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...