Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Cool Monkes NFT Oyunu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paylaş

Maymunların popülaritesinden yola çıkan Cool Monkes NFT projesi, 2022 başlarında Ethereum blok zincirinde faliyete başladı. Aslında, uzaydaki diğer birçok projenin aksine, Cool Monkes etkileşimli bir PvE (oyuncuya karşı çevre) koleksiyonudur. Bu NFT koleksiyonu hayvancılığa ve bahse izin verir. Ayrıca kendi jetonlarıyla oyunlara ve daha fazlasına sahiptir.  NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik. 

Kaynak: Cool Monkes

Cool Monkes NFT Koleksiyonu Nedir?

Cool Monkes NFT koleksiyonu, 250’den fazla elle çizilmiş özellikten rastgele oluşturulmuş 10.000 NFT içeriyor. Farklı kıyafet seçenekleriyle özelliklere sahip olabilirsiniz. Ayrıca son derece nadir olan bazı özellikler, kıyafetler, yüzler, şapkalar ve renkler mevcut. Toplamda sekiz farklı nadirlik vardır. Üstelik bunlar havalı, vahşi gibi benzer şekilde devam eder. Toplamda sadece 100 tane bulunan muz kıyafeti son derece nadirdir. 

Baby Cool Monkes: NFT’leri Yetiştirme

İlk olarak, tüm Cool Monkes NFT sahipleri Baby Cool Monkes almak için iki Cool Monkes üretebilir. İşin eğlenceli kısmı şöyle ki oyuncular Cool Monkes’ı projenin interaktif dünyasında oynar. Karakter olarak eğitip ayrıca kullanabilirler. Temel olarak, sahipleri Cool Monkes Banana Token ($CMB) için birçok eğlenceli ve ilgi çekici yollarla diğer oyuncularla rekabet eder. Oyuncular ayrıca, nadirliklerine bağlı olarak $CMB kazanmak için Monkes’larını da ayarlayabilirler.

Monke World Metaverse Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Çiftliğin tüm $CMB kazançları, oyunlar ve daha fazlası Monke dünya metaverse‘inde gerçekleşir. Ayrıca bu çiftlik, kaynakları keşfedip toplayabileceğiniz ve $CMB kazanabileceğiniz bir açık dünya metaverse’dir. Arazinizi geliştirmek için ağaçları kes, mineraller çıkar ve tohum al. Üstelik arazide daha fazlası mevcuttur. Meta veri deposunda çeşitli şekillerde $CMB kazanabilirsiniz:

  • Topluluk üyeleriyle tanış ve sohbet et,
  • Görevlere katıl,
  • Kaynakları keşfet,
  • Arsanızı ve ağaç evinizi kaynaklarla yükselt,
  • Ticaret yap.

Cool Monkes NFT projesi, oyunun her yönünü farklı aşamalarda gözler önüne seriyor. Staking Şubat ayında başlarken, keşif ve madencilik bu ay içerisinde başlatılması planlanıyor. Nisan ayında araziler, ağaç evler ve çiftçilik faaliyete geçecek. Ardından proje, Haziran ayında Playground’u piyasaya sürecek.

Açıkçası, Cool Monkes uzun süredir işin içinde ve üyelerine sunacağı çok fazla yenilik mevcut. Halihazırda, projenin en düşük fiyatı 0.148 ETH’ye yükseldi ve toplam ticaret hacmi 9.300 ETH oldu.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...