Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Cool Cats ve The Sandbox Metaverse Anlaşması

Paylaş

Cool Cats NFT projesi, The SandBox ile ortak çalışacağını açıkladı. Şirket Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla Cool Cats’i The Sandbox Metaverse platformuna getirmek için çalıştıklarını belirtti. NFXhaber olarak, bu anlaşmanın detaylarını sizin için derledik.

Cool Cats

Cool Cats NFT ve The Sandbox

Cool Cats, son zamanlar 3D, pikselli ögeleri tiye alıyordu. Dün, topluluğun yaptığı açıklamayla bu teorilerini doğruladılar. Topluluk kısa bir duyuru yayınladı.

Tahmin ettin! Cool Cats’inizi dördüncü çeyreğin başlarında Metaverse’lerine getireceğiz. The Sandbox Game ile görüşmeleri tamamladık. Bu entegrasyonun sahiplerimize getireceği tüm eğlenceli fırsatlar için bizimle kalın!

Yazılı olarak yapılan açıklamada ortaklık hakkında sınırlı bilgiler paylaşılmıştır. Ayrıca 3D Cool Cats avatarlarını bu yılın ekim ayı gibi erken bir tarihte göreceğimiz konusunda açıklamalar var. Ancak Cool Cats NFT projesinin The Sandbox ile iş birlikleri hakkında zamanla daha fazla bilgi paylaşılması beklenmektedir. Ayrıca topluluğun çoğu duyuruya olumlu dönüş sağlamış durumda. Tepki gösteren bir grupta mevcuttur. Tepkinin ana nedeni Cool Cats’in daha sevimli olduğunu düşündükleri için yayınlanan posterin avatarlarında bazı değişikler yapılmasıdır.

Cool Cats’in Projesi

Cool Cats, Ethereum blok zincirinde oluşturulmuş bir NFT koleksiyonudur. Ayrıca toplam 300.000’den fazla seçenek arasından rastgele bir araya getirilmiş 9.999 kediden oluşmaktadır. Her NFT’nin çeşitli kıyafetleri, vücudu, yüzleri ve renkleri vardır. Dahası NFT projesi, 1 Temmuz 2021’deki lansmanından bu yana kendi ekosistemini inşa etmiştir. Mavi çipli bir NFT itibarı unvanına sahiptir. Ayrıca Bored Ape Yacht Club gibi en büyük NFT koleksiyonuyla hacim olarak neredeyse aynıdır. Üstelik NFT projesi de ünlülerin favorileri arasında yer almaktadır. En ünlü sahipleri arasında Steve Aoki, Reese Witherspoon ve Mike Tyson vardır. İlk yayınlanan koleksiyondan sonra yeni bir seri yayınlandı. Bunların içerisinde havalı evcil hayvanlar ve onların cadılar bayramı NFT’leri vardır. Ayrıca fayda sağlamak üzerine kurulu oyunlaştırılmış bir ekosistem olan Cooltopia’yı da piyasaya sürmüştür.

Cool Cats’in Time dergisi ve Toikido ile ürün ortaklığı üzerine çeşitli iş birlikleri vardır. Yakın bir zamanda Chris Hassett CEO olarak görevinden ayrılmıştır. Son olarak, Cool Cats kısa süre önce Web3 ve NFT alanındaki en tanındık isimlerden biri olan yeni Topluluk Başkan Yardımcısı Sian Morson’u işe aldı.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...