Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Chelsea NFT Piyasasına Giriyor!

Paylaş

NFT ve Metaverse sektörü her geçen gün yeni bir dev üye ile genişlemekte. Bu dünyada yer alan tüm haberlerden haberdar olmak için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. GuardianLink, Web3 pazarında Chelsea NFT için çalışmalara tamamladığını duyurdu. GuardianLink, Chelsea Hatıra NFT koleksiyonunu 10 Mayıs 2022’de çıkardı. Ayrıca bu koleksiyon, kulübün kurulduğu 1905’ten daha yakın tarihli kulüp dönüm noktalarına kadar olan koleksiyonlardan oluşmaktadır.

Chelsea NFT İle Ayrıcalıklardan Faydalanın

Bu arada taraftarlar artık biletler, imzalı kartpostallar, fotoğraflar, maç programları, menüler dahil olmak üzere Chelsea NFT koleksiyonlarına sahip olabilmekte.

GuardianLink kurucu ortağı ve CEO’su Ramkumar Subramaniam. “NFT’ler gibi bir şeyi Chelsea FC ile birleştirmek, NFT’lerin her yöne ve tüm insanlar arasında çoğaldığının bir işaretidir. Kriket NFT’miz düştükten sonra böyle bir alanı keşfetmek bizim için bir ilerleme.” dedi.

Ayrıca, indirim Stamford Bridge’deki ilk maçın maç programı da dahil olmak üzere hatıra NFT’leri satılmakta. Aslında GuardianLink, hem NFT koleksiyoncularına hem de futbol meraklılarına hitap etmek amacıyla blok zinciri teknolojisini kullanmaktadır.

Bir NFT koleksiyoncusu olan Robert Stein tarafından belirtildiği gibi. “Yıllar boyunca topladığım değerli Chelsea öğelerinin çoğunu sizinle paylaşmak gurur verici. A-Star Vakfı ile birlikte GuardianLink ve Jump.trade ile ilişkili olmaktan gurur duyuyorum.

Son olarak, GuardianLink, A-Star Vakfı ile ortaklaşa koleksiyonu başlattı. Özetle, A-Star Vakfı, gençlerin sektör profesyonellerine ve danışmanlara ilerlemesini destekleyen Londra merkezli bir yardım kuruluşudur.

2016 yılında kurulan GuardianLink, meşruiyet protokolü Omni Blockchain aracılığıyla blockchain ticaretini mümkün kılmakta. Şirketin aktardıklarına göre, Anti.Rip ve Wallet.Cipher teknolojilerini kurdu ve 350’den fazla ürünü var. Eski Chelsea oyuncusu John Terry’de NFT sektörüne geri dönüş yapmıştı. Aynı gün içinde Chealsa NFT haberi ile bugün NFT sektörünü adeta Chelsea rüzgarı esiyor.

NFT dünyasına her geçen gün yeni bir devin girmesin karşılık piyasadaki hacim giderek düşüyor. Hacim düşüşü ile NFT fiyatlarında da düşüş görülmekte. Öyle ki bugün CryptoPunks NFT’si 210 ETH’den daha ucuza satışı yapıldı. Bu bile NFT piyasasının hâlâ var olduğunu fakat güç kaybı yaşadığının işaretçisi. Bu yüzden NFT yatırımı yaparken geleceğe odaklanıp zarar etmeyecek projeler seçmekte fayda var.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...