Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Cardano NFT Yeni Koleksiyonunu Yayınlıyor!

Paylaş

Cardano NFT ”The Seal Society” ile yeni koleksiyonunu çıkartmakta. Koleksiyon dijital olarak avatarlardan oluşmaktadır. Bu koleksiyon, geçen hafta lansmanından bu yana sıcak bir başlangıç ​​yaptı. Proje ve Cardano sıralamasında nasıl bu kadar erken yükselmeyi başardığı hakkında daha fazla bilgi edinelim.

Seal Society, 3.333 CNFT’den (Cardano blok zincirindeki NFT’ler) oluşan bir koleksiyondur. Bu koleksiyon, çeşitli kıyafet ve aksesuarlarda sofistike görünümlü mühürlere sahiptir. Açıkça, sanatın gerçekçi tarzı, CNFT alanı ile bir akor vurdu. Bir haftadan kısa bir süre içinde Cardano ekosisteminde en iyi NFT koleksiyonu gibi görünmeye başladı.

Seal Society projesi, 7 Mayıs’ta halka açık satışının ardından 6 Mayıs’ta ön satışını başlattı. Etkileyici bir şekilde, koleksiyon ilk iki dakikada tükendi. Dahası, 55 ADA’lık bir fiyata mint’ten sonra, koleksiyon tabanı şimdi 240 ADA seviyesinde. Bu da ortalama 400 dolara karşılık gelmekte. Nitekim The Seal Society, Cardano NFT pazarı JPG Store’da 7 günlük ticaret hacmiyle ikinci koleksiyondur.

Cardano NFT Kolonileri Six Seal Society

Doğal olarak, proje büyüleyici bir hikaye ile geliyor. Temel olarak, proje dünyası, fokların en iyi türler olduğu alternatif bir Dünya’da kurulmakta. Nitekim bu mühürler kendi para birimleri, kültürleri ve sanatlarıyla kendi toplumlarını oluştururlar. Bilginin bir parçası olarak, Seal Society altı farklı koloniye bölünmüştür. Listelemek gerekirse, bunlar Sofistike, Ajan, Robotik, Askeri, 9-5 ve Parti’dir. Belirgin bir şekilde, her mühür kendi kolonisinde belirli bir rol oynar. Ek olarak, sahip olduğunuz mührün türü alacağınız ödül türlerini etkiler.

Bu akıllı avantaj dağıtımı, koleksiyona büyük bir heyecan katıyor. Sonuç olarak, tutucular belirli bir koloniden veya belki de her birinden bir mühür sağlamak için açı yapabilir. Her durumda, bu ekstra faktörler, gerçekten ilginç bir koleksiyon içi yardımcı program ekler. CNFT’niz hangi koloniye ait olursa olsun, sahip olduğunuz tüm Seal Society CNFT’leri için tam IP haklarına sahip olduğunuzu belirtmeye gerek yok.

Herhangi bir toplumun bir tür ekonomiye ihtiyacı var ve bu da farklı değil. Açıklığa kavuşturmak için proje ekibi, Seal Society CNFT ekosistemi için bir pazar yeri üzerinde çalışıyor. $FISH, Seal sahiplerinin hem dijital hem de fiziksel mal ticareti yapabilecekleri Cardano tabanlı pazarın merkezi simgesi olacak.

FISH’in toplam arzı 10 milyar olacak. Mühür sahipleri, daha sonra mal, NFT ve diğer dijital varlıkları satın almak için kullanabilecekleri $FISH kazanmak için CNFT’lerini stake edebilecekler. Sonuç olarak, Seal Society çok umut verici, topluluk odaklı bir CNFT koleksiyonudur. Harika bir başlangıç ​​yaptı ve Cardano saflarında yükselmek için kesinlikle temellerini geliştirmeye çalışacak.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...