Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Cardano Metaverse Projesi Cardalonia Hayata Geçiyor!

Paylaş

Cardano Metaverse projesi Cardalonia, oynanabilir Metaverse avatarlarını yayınladı. Ayrıca staking platform setini başlattı. Cardalonia, oyuncuların Cardano Blok zincirini kullanarak kendi deneyimlerini oluşturabilecekleri, sahiplenebilecekleri özelleştirebilecekleri ve Cardalonia yardımcı programı olan $LONIA kazanabilecekleri merkezi olmayan ve tamamen özelleştirilebilir bir sanal dünyadır. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

Cardalonia

Cardalonia Detayları

Cardano tabanlı girişim, Lonia Token Satışlarının lansmanını duyurduktan sonra yüzde 30’unu doldurarak ayı piyasasında bile büyük ilgi topladı. Gelişim turu hala devam ediyor ve ilgilenen katılımcılar web sitesi üzerinden katılım sağlayabilirler. Cardalonia, ekosistemin yerel para birimi olarak hizmet veren bir yardımcı program token’ı olan $LONIA tarafından desteklenmektedir. Cardalonia’yı, Cardano’daki Metaverse geçiş projesi olarak belirlediler. Ayrıca yol haritasına göre, 2022’nin 4. çeyreğine kadar Metaverse ekosisteminin piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Ekip Cardalonia staking platformunu da hayata geçirdi. Bu, kullanıcıların satıştan elde ettikleri token’larını stake etmeye başlayabilecekleri anlamına geliyor. Ayrıca token’ların cüzdanlarında kilitli kalacağı ve çıkarılamayacağı anlamına gelir. ADA’yı Cardano Stake Pool’a yatırmak gibi düşünebilirsiniz.

Cardalonia’yı Diğer Metaverse Projelerinden Farklı Kılan Nedir?

Lonia token’larını tutmak, kullanıcılara arazi satın alma, bir klana katılma ve Cardalonia Metaverse evreninin keyfini çıkarma olanağı verecek. Lonia token satışı ile ilgilenen yatırımcılar, Lonia token satış sayfasını ziyaret ederek borsa listelemesinden önce indirimli olarak alabilirler. Bireysel yatırımcılar için toplam 50 milyon token satışı gerçekleşecek. Minimum satın alma işlemi 250 ADA olacak. Ayrıca maksimum satın alma işlemi de 20.000 ADA’dır. Şimdiye kadar 300.000 civarı ADA topladılar. Satış turu 22 Gün sonra sona erecek. Lonia token’larının nasıl satın alınacağına dair kısa kılavuz Cardalonia’nın resmi web sitesinde mevcut.

Kısaca Cardalonia, Cardano Blok zinciri genelinde çalışan bir 3D sanal gerçeklik metaverse’dir. Caddalonia’nın yol haritasında belirtildiği üzere, yılın üçüncü çeyreğiyle beraber borsa listelenmeleri gerçekleşecek. Daha sonrasında NFT alanında ortaklıklar açıklayacaklar. Oyunun herkese açık hale gelmesi, gelecek senenin ilk çeyreğinde beta sürümün testlerinin tamamlanmasıyla gerçekleşecek. Ekip yol haritasına sadık kalmayı başarır ise sahip olduğu alanlarla yeni bir Metaverse dünyasına geliştirecek.

Benzer Yazılar

Solana NFT Madenciliği 2022’nin Üçüncü Çeyreğinde Arttı!

Blok zinciri tabanlı bir veri analizi sağlayıcısı olan Messari,...

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...