Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Büyük Ortaklık Bu Metaverse Coin Fiyatını Fırlattı!

Paylaş

The Sandbox (SAND), çoğu kripto para biriminden daha iyi bir hafta geçiriyor. Buna göre Metaverse coin SAND, yaptığı büyük ortaklığın ardından yükselişe geçti. Buna göre NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

Popüler Metaverse The Sandbox, Rock’n Roll’un Kralı Elvis Presley’i sanal dünyaya getirmek için Elvis On-Chain ile ortaklık kurdu. Bugün duyurulan ortaklık, projeyi bu yılın başlarında ortaya çıkaran Elvis Presley Enterprises ve Web3 stüdyosu Run it Wild’ı içeriyor. Ortaklar arasında Sandbox’a ek olarak Decentraland, Dappraft, Metakey ve Voxel Architects yer alıyor. Elvis-On-Chain, Elvis Presley’in doğum gününü kutlamak için 1 Haziran’da başlayacak. Bununla birlikte Metaverse’ye erişim için 1.935 Elvis Genesis Key NFT basıma çıkacak.

The Sandbox, Elvis Presley’i Metaverse’ye taşıyor

Sandbox, Voxel Architects’teki ortaklarıyla Elvis avatarları yaratıyor. Bu avatarlar, dünyanın dört bir yanındaki Elvis Presley hayranlarını Metaverse’deki Elvis dünyasına taşıyacak. Kullanıcılar, başkalarıyla etkileşime girebilecekleri ve NFT ticareti yapabilecekleri yeni alemde çeşitli formatlarda ‘Kral’ olacak. Run It Wild Direktörü Adam De Cata, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Bu inanılmaz ortakların hepsi işlerinde lider. Ayrıca, Elvis hayranları için türünün tek örneği bir buluşma yeri inşa etmemize yardımcı oluyorlar. Elvis Metaverse’si bir dizi çığır açan deneyime, üretken NFT koleksiyonlarına, nadir konserlerden oluşan bir vitrine, hayran deneyimlerine ve gerçek olaylara ev sahipliği yapacak.”

The Sandbox’ın COO’su ve kurucu ortağı Sébastien Borget şunları ekledi: “Hayranlarına kendilerini ifade etmeleri ve kendi Elvis’leri olmaları için güç vermek istiyoruz.” Genesis NFT darphanesinden sonra Decentraland’da bir Elvis Blok Partisi düzenlenecek. Aynı zamanda Metaverse’de, en iyi Elvis taklitçisi için bir Guinness Dünya Rekoru girişimi olacak.

Katılımcılar, tulumu ve tarz peruğu da dahil olmak üzere Elvis’in giyilebilen NFT ürünlerine erişecek. Bununla birlikte, Elvis Genesis Key NFT sahipleri, lisanslı Elvis Decentraland Wearables NFT’leri alacak. Sandbox, bu akşam Twitter Spaces etkinliğinde koleksiyonla ilgili daha fazla detayı paylaşacak.

Metaverse Coin SAND yükselişe geçti

The Sandbox’ın duyurusunun ardından, Metaverse coin SAND yükselişe geçti. Buna göre SAND’in fiyatı, son 24 saatte %20 değer kazandı. Ancak Metaverse coin, 1,52 dolar seviyesine yükselmesinin ardından, geri çekilmeye başladı. Yazının yazıldığı sırada SAND, %5,72’lik bir artışla 1,35 dolar seviyesinde işlem görüyordu.

SAND Fiyat Grafiği
SAND fiyatı (7 Günlük)

Sandbox Metaverse’nin yerel tokeni SAND, geçtiğimiz hafta piyasaya meydan okuyarak yükselişe geçti. Yükseliş, The Sandbox’ın Uruguaylı teknoloji firması Cualit’i satın almasıyla ivme kazandı. Buna göre SAND fiyatı, geçtiğimiz hafta %23 arttı. Ancak buna rağmen SAND, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8,48 dolardan %83 aşağıda işlem görüyor.

SAND’in en büyük rakibi olan Decentraland’ın yerel tokeni MANA, son 24 saatte %9 değer kazanarak, 1,11 dolara ulaştı. Ardından geri çekildi ve 0.9999 dolara düştü. MANA, tıpkı SAND gibi, tüm zamanların en yüksek seviyesinden oldukça aşağıda işlem görüyor.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...