Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Büyük Ortaklık Bu Metaverse Coin Fiyatını Fırlattı!

Paylaş

The Sandbox (SAND), çoğu kripto para biriminden daha iyi bir hafta geçiriyor. Buna göre Metaverse coin SAND, yaptığı büyük ortaklığın ardından yükselişe geçti. Buna göre NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

Popüler Metaverse The Sandbox, Rock’n Roll’un Kralı Elvis Presley’i sanal dünyaya getirmek için Elvis On-Chain ile ortaklık kurdu. Bugün duyurulan ortaklık, projeyi bu yılın başlarında ortaya çıkaran Elvis Presley Enterprises ve Web3 stüdyosu Run it Wild’ı içeriyor. Ortaklar arasında Sandbox’a ek olarak Decentraland, Dappraft, Metakey ve Voxel Architects yer alıyor. Elvis-On-Chain, Elvis Presley’in doğum gününü kutlamak için 1 Haziran’da başlayacak. Bununla birlikte Metaverse’ye erişim için 1.935 Elvis Genesis Key NFT basıma çıkacak.

The Sandbox, Elvis Presley’i Metaverse’ye taşıyor

Sandbox, Voxel Architects’teki ortaklarıyla Elvis avatarları yaratıyor. Bu avatarlar, dünyanın dört bir yanındaki Elvis Presley hayranlarını Metaverse’deki Elvis dünyasına taşıyacak. Kullanıcılar, başkalarıyla etkileşime girebilecekleri ve NFT ticareti yapabilecekleri yeni alemde çeşitli formatlarda ‘Kral’ olacak. Run It Wild Direktörü Adam De Cata, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Bu inanılmaz ortakların hepsi işlerinde lider. Ayrıca, Elvis hayranları için türünün tek örneği bir buluşma yeri inşa etmemize yardımcı oluyorlar. Elvis Metaverse’si bir dizi çığır açan deneyime, üretken NFT koleksiyonlarına, nadir konserlerden oluşan bir vitrine, hayran deneyimlerine ve gerçek olaylara ev sahipliği yapacak.”

The Sandbox’ın COO’su ve kurucu ortağı Sébastien Borget şunları ekledi: “Hayranlarına kendilerini ifade etmeleri ve kendi Elvis’leri olmaları için güç vermek istiyoruz.” Genesis NFT darphanesinden sonra Decentraland’da bir Elvis Blok Partisi düzenlenecek. Aynı zamanda Metaverse’de, en iyi Elvis taklitçisi için bir Guinness Dünya Rekoru girişimi olacak.

Katılımcılar, tulumu ve tarz peruğu da dahil olmak üzere Elvis’in giyilebilen NFT ürünlerine erişecek. Bununla birlikte, Elvis Genesis Key NFT sahipleri, lisanslı Elvis Decentraland Wearables NFT’leri alacak. Sandbox, bu akşam Twitter Spaces etkinliğinde koleksiyonla ilgili daha fazla detayı paylaşacak.

Metaverse Coin SAND yükselişe geçti

The Sandbox’ın duyurusunun ardından, Metaverse coin SAND yükselişe geçti. Buna göre SAND’in fiyatı, son 24 saatte %20 değer kazandı. Ancak Metaverse coin, 1,52 dolar seviyesine yükselmesinin ardından, geri çekilmeye başladı. Yazının yazıldığı sırada SAND, %5,72’lik bir artışla 1,35 dolar seviyesinde işlem görüyordu.

SAND Fiyat Grafiği
SAND fiyatı (7 Günlük)

Sandbox Metaverse’nin yerel tokeni SAND, geçtiğimiz hafta piyasaya meydan okuyarak yükselişe geçti. Yükseliş, The Sandbox’ın Uruguaylı teknoloji firması Cualit’i satın almasıyla ivme kazandı. Buna göre SAND fiyatı, geçtiğimiz hafta %23 arttı. Ancak buna rağmen SAND, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8,48 dolardan %83 aşağıda işlem görüyor.

SAND’in en büyük rakibi olan Decentraland’ın yerel tokeni MANA, son 24 saatte %9 değer kazanarak, 1,11 dolara ulaştı. Ardından geri çekildi ve 0.9999 dolara düştü. MANA, tıpkı SAND gibi, tüm zamanların en yüksek seviyesinden oldukça aşağıda işlem görüyor.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...