Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Burak Özçivit NFT Koleksiyonu Çıkaracağını Duyurdu!

Paylaş

NFT ve metaverse haberlerinden ilk önce haberdar olmak yatırımcılar için çoğu zaman bir avantaja dönüşmektedir. NFXHaber’i takip ederek bu avantajlardan yararlanmayı unutmayın. Ünlü oyuncu Burak Özçivit sosyal medya hesabından 3 gündür anlaşılamayan paylaşımlar yapmaktaydı. Bu görsellerin neden olduğu, ne anlam ifade ettiği neredeyse kimse tarafından anlaşılamamıştı. Ne olduğu anlaşılamayan görsellerin akıbeti bugün ortaya çıktı… Burak Özçivit NFT koleksiyonu çıkartıyor! Yeni projesinin ismi ise “Kong Warriors Fight Club” adında bir NFT koleksiyonu.

Burak Özçivit NFT Koleksiyonu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • 1 Sınırlı Sayıda Olacak:

Burak Özçivit, iş adamı Issa Sammak ve Blockchain girişimcisi Mikail Emre Çalışkan ile ortaklık kurdu. Bu ortaklıkta Kong WFC koleksiyonu, blockchain tabanlı NFT girişimi, 9 bin 977 adetle sınırlı olacak.

  • 2 Koleksiyon VIP Ayrıcalıklar Tanınacak:

Ethereum blok zinciri üzerinde oluşturulan NFT koleksiyonundaki karakterlere sahip olanlar, sadece internet ağında değil gerçek dünyada pek çok VIP imkandan faydalanabilmekte.

  • 3 Özel İndirimler

Örneğin dünya çapındaki etkinliklerde ünlü isimlerle bir araya gelebilmekte. Ayrıca önemli markaların Kong WFC kulüp üyelerine özel indirim fırsatlarından yararlanabilmekte.

  • 4 Burak Özçivit ile Tanışma Fırsatı

Burak Özçivit NFT sahipleri yıldız isimle tanışma imkanı da bulabilmekte. Kong WFC NFT sahipleri, ayrıca proje kapsamında hazırlanan oyununa katılabilmekte. Hatta sürpriz hediyeler kazanma şansını da elde edecek.

Proje ile ilgili olarak tüm detayları Burak Özçivit’in NFT koleksiyonuna dair hazırladığı sitede bulabilmektesiniz. NFT koleksiyonuyla ilgili gelen ilk yorumlarsa şaşırtıcı. Sosyal medya platformu Twitter üzerinde Burak Özçivit NFT koleksiyonu hakkında binlerce tweet atılmaya devam etmekte. Anlaşılan o ki Burak Özçivit NFT koleksiyonu şimdiden büyük ses getirecek. Büyük çoğunlukla hayranlarından oluşan kitle NFT koleksiyonuna sahip olmak istiyor. NFT koleksiyonuna dair bir fiyat bilgisi ise verilmedi. İkincil piyasalarda yer bulup bulamayacağı ise henüz belli değil. Her ne kadar bilindik bir yüz olsa bile yatırım yaparken dikkatli olmakta fayda var. Son dönemlerde büyük ümitlerle çıkmış dev koleksiyonlar şu anda değerinin binlerce dolar altında. Bu gibi zarar etme durumlarına karşılık yatırımlarınızda gelecek planlarını kurmalısınız.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...