Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Budweiser ve Zed Run Birlikte Çalışacak!

Paylaş

Budweiser, Zed Run Metaverse at yarışı oyunu aracılığıyla GameFi alanına resmen giriyor. Ünlü bira markası, tamamen yeni bir pazara hitap ederek Web3 topluluğunda hamlelerini geliştirmeye devam ediyor. NFXhaber olarak, bu ortaklığın detaylarını sizin için derledik.

Budweiser ve Zed Run

Budweiser ve Zed Run Ortaklığının Detayları

Budweiser, yakın zamanda NBA efsanesi Dwayne Wade ile bir ortaklık duyurmuştu. Bu sefer, bira şirketi Clydesdale atlarını Metaverse’e taşıyor. Budweiser Clydesdales, promosyonlar ve reklamlar için kullanılan bir grup Clydesdale atıdır. Budweiser ve Zed Run, 2.500 Budweiser Pass NFT’lerini yayınlayarak çeşitli özel yardımcı programların, airdrop’ların ve IRL hediye deneyimlerini kazanma şansının kilidini açacak. Bu NFT’ler 225 dolar fiyat etiketiyle piyasa çıkacaktır. Ayrıca sabit gaz ücreti bulunmaktadır.

İlk sürüm, 24 saatlik erken erişim penceresiyle başlayacaktır. 10 Haziran 2022 gece yarısı saat 01.00’da kilitler açılacaktır. Erken erişim için bir Budweiser Heritage Can NFT’ye veya bir Zed Run Genesis NFT yarış atına sahip olmak gerekmektedir. Ayrıca bir NASCAR geçişine sahip koleksiyoncular, halka açık lansmandan önce satışa erken erişim elde edebilecektir. Budweiser Pass NFT sahiplerine temmuz ayında bir Budweiser Clydesdale Ethereum Metaverse oyunu olan Decentraland’daki avatarlar tarafından giyilebilecek sanal bir tişört ve pantolon verilecek.

Şirket ayrıca temmuz ve ağustos aylarında 45.000 dolarlık bir ödül havuzuyla sponsorluk gerçekleştirecek. Üstelik 95.000 dolar para ödüllü ve kazanan için bir yıl boyunca ücretsiz bira tedariki sunacak aralık turnuvasıyla da birden fazla oyun içi mücadeleye sponsor olacak. Bu arada, Kasım ayında NFT sahipleri için özel ürünlerde piyasaya sürülecektir. Kampanyanın 2023’ün başlarında tamamlanması planlanmaktadır. Ayrıca taahhütlerin yerine getirilmesinden sonra, Budweiser ve Zed Run, yakım gerçekleştirmek içi teşviklerde bulunacaktır. Bu teşvikler ilerleyen zamanlarda açıklanacaktır.

Şirketler Hakkında

Budweiser, bir kripto cüzdanına atanabilen web alan adına benzeyen beer.eth’yi satın almıştır. Ethereum ad hizmeti adını satın alarak geçen sonbahardan bu yana NFT alanında bazı girişimlerde bulunmuştur. Şirket aynı zamanda Twitter profil resmi olarak Tom Sachs, Rocket Factory projesinden bir NFT kullanmıştır. Kısa süre sonra Budweiser, çeşitli özellikler ve avantajlarla Budverse’in anahtarı olarak adlandırılan kendi Heritage Can NFT’lerini yayınladı.

Zed Run, bugüne kadar 300 milyon dolardan fazla ikincil piyasa NFT ticaret hacmi üretti. Ayrıca geçen yılın temmuz ayında Virtually Studios’un girişimi için 20 milyon dolar toplamıştır.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...