Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

BoomLand ile Polygon Studios Anlaştı!

Paylaş

Boomland ve Polygon Studios, blok zinciri oyun dünyası için bir iş birliğine imza attı. Boomland, Metaverse ve Polygon’un SuperNet’inde bir oyna ve kazan olan ilk özel Web3 yayın platformudur. NFXhaber olarak, bu anlaşmanın ayrıntılarını sizin için derledik.

BoomLand, Polygon Studios

BoomLand Anlaşmasının Detayları

Gerçekleşen anlaşma, Web3 Gaming’in büyümesi için tarihi bir ortaklıktır. Ayrıca anlaşma Polygon’un SuperNet teknolojisini Boomland oyuncularına getirecektir. Boomland’ın Web3 oyunları listesinden piyasaya sürülecek ilk oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyun ücretsiz oyun modelini destekleyecektir. Ayrıca oyun NFT ödünç verme piyasaları tarafından desteklenen bir oyna ve kazan mobil oyunu olan Hunters On-Chain olacak. Polygon’un yeni ağını kullanmayı tercih eden Boomland, bir Merkezi Olmayan Yayıncılık Kuruluşu (DPO) aracılığıyla çalışacak. Verimli ve hızlı bir blok zinciri ekosistemi aracılığıyla tıkanıklık sorunlarını azaltmayı hedefliyor. Ayrıca yüksek gaz ücretlerini ele almayı ve gecikme endişelerini azaltmak ilk öncelikleridir. Kullanıcılar, yerel BOOM token’ını kullanacaktır. Bu onların yönetişim işlevlerine katkıda bulunabilmelerine ve ekosistemin nasıl gelişeceğine karar verecek. Boomland’ın CEO’su Hannibal Soares açıklama yaptı:

Boomland’ı, oyuncu öncelikli bir ekonomiyi teşvik eden bir Web3 formatında oyun deneyimleri geliştirmek için tasarladık. Bu yüzden kendi özel serimizi oluşturuyoruz.

Üstelik doğrulanabilir dijital mülkiyet, ikincil pazarlar, oyun oynama ve ödüller kazanma gibi temel faydalar sağlarken blok zincirin karmaşıklıklarının üstesinden gelebiliyoruz.

Gerçekleşen ortaklık, SuperNet aracılığıyla bir blok zinciri yayıncılığı ve oyun ekosisteminin ilk kullanımını gösteriyor. SuperNet son derece özelleştirilebilir bir alt zincir olarak hareket etmektedir. Ayrıca geliştiriciler kendi altyapılarını oluşturmak zorunda kalmadan kullanır. Üstelik bu özellik bir ağ aracılığıyla merkezi olmayan uygulamaların kullanımına olanak tanır.

BoomLand’ın Hakkında

Yepyeni bir oyun deneyimi sunan son teknoloji blok zinciri oyun platformudur. Vizyonu, kendi pazarı ve herkesin erişebileceği Oyna ve Kazan ekosistemidir. Bu sistem ile oyuncular için yeni bir Web 3.0 topluluğu oluşturmaktır. Ayrıca Boomland’s Metaverse’de oyuncular, platformun geleceği için hedefe yardım edebilirler. Üstelik yardımcı olmak için doğrudan oyun geliştiricileri ve birbirleriyle etkileşime girerler.

Polygon Studio Hakkında

Polygon Studios, dünyadaki en popüler blok zinciri projelerine ev sahipliği yapmayı hedefliyor. Studio’nun ekibi, geliştirici desteği, ortaklıklar, strateji, pazara giriş, Web2 ve Web3 ekiplerine teknik entegrasyon gibi bir dizi hizmet sağlayarak Polygon üzerinde merkezi olmayan uygulamalar oluşturan geliştiricileri desteklemeye odaklanmıştır. Polygon Studios, OpenC’den Prada’ya, Adidas’tan Draft Kings’e ve Decentral Games’ten Ubisoft’a kadar uzanan projeleri desteklemektedir.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...