Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

BNGA NFT Projesi Bir Haftada Tükendi

Paylaş

Bir hafta içinde basılan üç koleksiyonla BNGA NFT projesi için sağlam bir başlangıç ​​yapmakta demek yanlış olmaz. Ayrıca BNB Chain NFT pazarı ödülleri toplamaya başladı.

BNGA NFT Fark Yaratıyor

BNB Zinciri Büyüme İttifakı, üçüncü bir BNGA NFT projesi olan RetroBoyz’un yalnızca bir hafta içinde tükendiğini görülmekte. Çünkü organizasyon zincir üzerinde ayırt edilebilir bir etki yaratmakta ısrarcı.

3999 RetroBoyz NFT, satış sırasında sadece 0.10 BNB’de fiyatlanmakta. Ayrıca bu onları PixelSweepers ve Fırında Patates’ten sonra bu hafta basılan üçüncü proje haline getirdi. BNB Zinciri pazaryerleri NFT Key ve Binance NFT’de ilgi ve hacim istikrarlı bir şekilde artıyor. Ve koleksiyonları darphaneye pompalayan yenilikçi projelerle bunun devam ettiğini görebiliriz.

BNGA NFT

RetroBoyz, ilgili koleksiyonları boyunca para basma teşvikleri sunar. Kullanıcıları son birkaç darphaneye kadar yapılan çekilişlerde BNB kazanma fırsatlarıyla ödüllendirdi. Darphane yapma şansı yakalayanlar, PILLS NFT’lerin yakında geleceğini görecek olan projenin ikinci aşamasını sabırsızlıkla bekleyebilirler. Proje iddiasına göre, bu NFT’ler bir kez basıldığında, kullanıcıların orijinal RetroBoyz’larını yakmalarına ve onları daha yaratıcı ve güçlü bir NFT’ye dönüştürmelerine izin veriyor.

BNB Zincirindeki NFT topluluğunun güçlü bir haftası var. BNGA, endüstrinin başarısı boyunca iyi bir şekilde temsil edildi. Ayrıca BNB Zincirindeki NFT’ler için birleştirici bir ittifak olduğunu kanıtlamakta.

RetroBoyz Derneği Nedir?

RetroBoyz, BNB Zincirinde yaşayan ve yakın zamanda basılan 3999’luk bir NFT koleksiyonudur. Bundan böyle, gelirin bir kısmının, sahiplerine dağıtılarak yeniden dağıtıldığını ve pazarlama ve geliştirmeye yeniden yatırıldığını görüyor. Koleksiyon, kullanıcılara ilk NFT’lerini daha sonra ilk NFT’lerinin daha yaratıcı bir dönüşünü sunan bir yakma fırsatı tanımakta. Ayrıca ön satın alım hakkı tanımakta. Böylece gelecek koleksiyonla yeniden alım şansı sunar. NFT piyasasında yaşanan çılgınlığın boyut atladığını görmek yatırımcıların alım tarafına geçmesine olanak tanımakta.

3999 RetroBoyz NFT, satış sırasında sadece 0.10 BNB’de fiyatlanmakta. Ayrıca BNGA yeni satışlarını gerçekleştirme ihtimali olduğunu ve gelecekte tekrardan böyle bir proje gerçekleştirebileceğini de duyurdu. BNB Zinciri pazaryerleri NFT Key ve Binance NFT’de ilgi ve hacim istikrarlı bir şekilde artıyor.

Benzer Yazılar

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...

Milady Maker NFT Projesindeki İstismar Krizi: NFT Taban Fiyatında Şok Düşüş

Milady Maker adlı bir NFT projesi, Ethereum ekosisteminde yaşanan...

Animoca Brands, Mocaverse Web3 Projesi İçin 20 Milyon Dolarlık Yatırım Turunu Tamamladı

Animoca Brands, 11 Eylül tarihinde Mocaverse platformunun gelişimini hızlandırmak...

Blur, Opensea’yi Geride Bırakarak NFT Dünyasında Yeni Bir Lider Haline Geliyor

Opensea, NFT dünyasında artık en büyük oyuncu değil mi?...

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını...