Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Blockchain Oyunu NLF Rivals Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paylaş

NFL’nin ilk resmi blok zinciri rekreasyonu olan NFL Rivals tanıtılmakta. Bu rekreasyon sayesinde, oyuncular bir NFL grubunu GM’leri olarak devralabilmekte. Bu sayede NFT oyunlarında şu ya da bu şekilde kullanabilecekler. İnsanlar yine de sporun çıktığında nasıl görüneceğinden emin değiller. Blockchain Oyunu NLF Rivals şimdiden büyük sükse yaptı denilmekte.

Blockchain Oyunu NLF Rivals Hakkında Ne Bilinmekte?

NFL Rivals, Mythical Games tarafından FM, FF ve FIFA’nın Ultimate Team oyun modu ile kıyaslanmakta. Aynı zamanda yakında çıkacak bir blockchain oyunudur.

Yapılan açıklamada ise şöyle söylendi.

Bir grup Ortak Süpervizörü olma fantezisini sunan bu eğlenceli, oynaması kolay, NFL takipçilerinin ve oyuncularının benzer şekilde rekabete olanak sağlamaktadır. bir araya getirilmiş katılımcı kadroları ve grupları ile farklı GM’ler, dizilişlerini oluşturmakta, seviyelendirmekte ve geliştirmektedir.

Şu anda, hiçbir ekran görüntüsü veya fragmanı mevcut değil. Bununla birlikte, “nadir lig” düşüşleri spor tarafından zaten tanıtılmaktaydı. Bunlar, sporun lansmanından önceki 3D NFL franchise temalı NFT’lerin NFL grubunu temsil eden 32 koleksiyonudur. NFL Rivals, bir solo oyun moduna sahiptir. Ayrıca canlı olmayan bir katılımcıya karşı katılımcı (PVP) modu sağlayacaktır.

Halihazırda 21.00’den fazla üyeye sahip olan NFL Rivals Discord ile ilgili gelecek ayrıntıları öğrenmeniz mümkündür. NFL ayrıca NBA TopShot’ın yaratıcıları Dapper Labs ile NFL All Day platformları ile NFT’ler yarattı. NFL All Day, futbol takipçilerine NFT biriktirme ve blok zincirle çalışan bir pazar getiriyor. Bu NFT’ler “an” olarak bilinmekte. Bu nedenle ligin en iyi oyuncularının video tabanlı önemli anlarıdır. Kendi anlarında esasen en fazla brüt satışı olan katılımcı Tom Brady, 6.000’den fazla brüt satış var. Tüm brüt satış miktarı 3,6 milyon doları buluyor.

NLF Rivals Video Oyunu Hakkında

Efsanevi Video oyunları, video oyunları ile ekonominin kesişim noktasında iş gazileri tarafından yönetilen, girişim destekli yeni nesil rekreasyon teknik bilgisi firmasıdır. Efsanevi Video oyunlarının Baş Sanat Sorumlusu Jamie Jackson şunları söyledi.

“Faydalı NFT’ler oyun içinde oyunculara değer katabilmekte ve bu fikirleri dahil ederek grup yönetim tarzını geliştirmek için NFL Rivals’a iletmek için sabırsızlanıyoruz. Oyna ve sahiplen video oyunlarının bazı büyük faydaları, gruba bu dijital dünyanın her biri içinde ve dışında en sevdikleri gruplar ve oyuncularla etkileşim kurmaları için yeni yöntemler sağlamakta.

Görünüşe göre, NFL bir süredir Efsanevi Video oyunlarını düşünmekte. Ligin finansman kuruluşu 32 Fairness, şirketin son 12 ayın Kasım ayındaki finansman küresine katkıda bulunmaktadır.

Benzer Yazılar

Metaverse Patent Başvurularına Hakim Olan Teknoloji Devleri!

Nikkei Asia ve Cyber ​​Creative Institute tarafından yapılan bir...

Solana NFT Madenciliği 2022’nin Üçüncü Çeyreğinde Arttı!

Blok zinciri tabanlı bir veri analizi sağlayıcısı olan Messari,...

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...