Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Binance NFT Listesine 1 Yeni Ürün…

Paylaş

BNB Chain’deki ilk ödüle dayalı Non-Fungible Token koleksiyonu olan Mavatrix’tir. Binance’nin NFT pazarı olan Binance NFT bölmesinde listelenmekte. NFT ve metaverse’ye dair tüm dünyadan haberler için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın.

İlk İtalyan bir sanatçı liderliğindeki projeler arasında yer aldığı için ekip için büyük bir başarı. Mavatrix, NFT’ler, oyunlar ve staking ile en dayanıklı NFT pazarlarından biri olma ihtimaline sahip. Ayrıca bütünün parçası olacak bir ekosistem inşa etmeyi amaçlamaktadır.

Binance blokchain altyapısı ve topluluğu tarafından desteklenen Binance NFT pazarı, kullanıcıların NFT’leri başlatması ve takas etmesi için en yüksek likidite platformunu sağlar.

Mavatrix, 22 Aralık 2021’de 8.799 benzersiz sanat eserinden oluşan ilk efsanevi koleksiyonu piyasaya sürdü. Hatta kullanıcılar artık bu NFT’leri Binance NFT pazarında da satın alabilir, satabilir veya takas edebilir.

Binance NFT İçin İyi Fırsat

Mavatrix, yakın zamanda, blockchain protokollerini ve DeFi projelerini analiz etmek ve izlemek için önde gelen güvenlik odaklı sıralama platformu olan CertiK tarafından onaylandı. Mavatrix çekirdek ekibi, projenin gelişmiş Güvenlik Denetimlerinden ve Sızma Testlerinden geçmesini sağlamak için CertiK uzmanlarıyla yakın bir şekilde çalıştı. Genel olarak, Mavatrix’in puanı 88/100.

Mavatrix’in kurucuları Giulio Gagliano ve Jonas Canta gururla şunları paylaştı: “Bizim için ilk ve en önemli şey, topluluğumuza ve sahiplerine en yüksek güvenlik ve güvenlik standartlarını sağlamaktır. Hatta Certik’in denetim sertifikası ile Mavatrix, blok zinciri ve akıllı sözleşmelerinin güvenliğini sağlama, yatırımcılara ve kullanıcılara şeffaflık ve maksimum fayda sağlama taahhüdünü vurguluyor.”

“Artık Binance NFT Marketplace’te piyasaya sürmekteyiz. Bir sonraki adım, birkaç ay önce sadece bir rüya gibi görüneni gerçeğe dönüştürmek. Blok zincirinde ilk gacha oyununu başlatmak” dedi.

Mavatrix, basit bir NFT koleksiyonundan daha fazlası olduğunu iddia etmektedir. Mavatrix tarafından yayınlanan NFT’lere atıfta bulunan Mavatar, benzersiz bir özelliğe sahip olduğu söylenmekte. İlk damladan itibaren her Mavator, Cüzdan sahibine periyodik gelen ödülleri nedeniyle kendi gerçek değerine sahiptir. Her karakterin ayrıca, nadirliklerine göre 8 özniteliğe ve etnik kökene bölünmekte olan DNA’sı vardır. Nadirlik rastgele atanır ve ödül havuzundan alınan tahsisleri etkiler.

Piyasada işlem yaparken çok daha derin araştırmalar sonucu işleme girmelisiniz. Hatta bu ve bunun gibi haberler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...