Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Beymen Metaverse İle Modayı Yakından Takip Et!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Türkiye’nin moda konusunda bir devi olan Beymen Metaverse dünyasına giriyor. Böylece moda dünyasına dair tüm tecrübelerini de metaverse’ye aktarmakta. Beymen metaverse dünyasında moda meta-influencer’ı Decentraland da yerini almaktadır. 2022 yılının ilkbahar/yaz kampanyasını BeymenVerse ile kutlamaktadır. BeymenVerse, moda severleri ”keşfedilmemiş deneyimleri ve yeni bir dünyayı” keşfetmeye davet etmektedir.

Dünyanın en büyük moda devleri tarihte ilk defa ilk dijital moda haftasına Decentraland’da toplandı. Ayrıca devler arasında Dolce & Gabbana ve Etro bulunmakta. Decentraland için yaratılan Bella, Decentraland’e giren ilk Türk markası Beymen’in sezon seçkilerini metaverse evrenine taşıyacak. Bu mayıs ayı itibariyle Beymen Outdoor çevresinde gerçekleşen interaktif ”Fashion Talk” etkinliğine Bella katılım gösterdi. Bu etkinlik boyunca şahsi görüşlerini paylaştı ve katılımcılardan gelen sorulara yanı verdi.

Beymen internetin gücüne giderek daha fazla inanmakta. Bu sebeple her hafta Instagram hesabında paylaşımlar yaparak Bella’nın favori kombinlerini paylaşmakta. İlkbahar/yaz dönemi trend kombinlerini kurgulayan ”Bella’s Picks” etkinliği yapmakta. Ayrıca Bella’nın seçimlerini story’lerinde oylamaya sunmakta. Bu da internet ve sosyal medya kullanımı ile birlikte modaya yön vermeyi kolaylaştırmakta.

Beymen Metaverse Arazisi Almaya Devam Ediyor

Bella ile tanışmak isteyen binlerce moda sever bulunmakta. Bunun içinde Beymen bir etkinlik düzenliyor. Beymen’in sosyal medya hesabını takip eden takipçilere bazı ipuçları veriliyor. Bu ipuçları ile birlikte Decentraland üzerin de Bella’yı bulunabilmekte. Hatta bulan kullanıcılara özel olarak üretilen NFT koleksiyonuna sahip olma hakkı bulunmakta. Bunun yanı sıra, moda meta-influencer’ı Bella’dan stil önerileri almak, sezon trendlerini ve modanın yeni dünyasını keşfetmek isteyenler Decentraland’deki “BeymenVerse Tower -24 1” ziyaret edebiliyor.

Ayrıca son dönemde bir açıklamaya göre 2021 yılının son çeyreği içerisinde yeni araziler satın aldı. Hatta bu arazilerin EMEA bölgesinde olduğu bilinmekte. EMEA arazisi içerisinde yer alan 13 dev markanın arasında olmak Beymen’in Meta evrendeki yerini göstermekte. Beymen, 2021-22 sonbahar/kış kampanyası “Stayin Alive” ile dünya çapındaki rakiplerini geride bırakarak 4 farklı kategoride dünyanın en iyi yaratıcı profesyonellerinden oluşan Meta Creative Shop jürisi tarafından “Lighthouse” unvanını layık görüldü. Beymen, böylece bu unvana sahip ilk Türk moda markası oldu.

Benzer Yazılar

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...

Milady Maker NFT Projesindeki İstismar Krizi: NFT Taban Fiyatında Şok Düşüş

Milady Maker adlı bir NFT projesi, Ethereum ekosisteminde yaşanan...

Animoca Brands, Mocaverse Web3 Projesi İçin 20 Milyon Dolarlık Yatırım Turunu Tamamladı

Animoca Brands, 11 Eylül tarihinde Mocaverse platformunun gelişimini hızlandırmak...

Blur, Opensea’yi Geride Bırakarak NFT Dünyasında Yeni Bir Lider Haline Geliyor

Opensea, NFT dünyasında artık en büyük oyuncu değil mi?...

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını...