Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Beymen Metaverse İle Modayı Yakından Takip Et!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Türkiye’nin moda konusunda bir devi olan Beymen Metaverse dünyasına giriyor. Böylece moda dünyasına dair tüm tecrübelerini de metaverse’ye aktarmakta. Beymen metaverse dünyasında moda meta-influencer’ı Decentraland da yerini almaktadır. 2022 yılının ilkbahar/yaz kampanyasını BeymenVerse ile kutlamaktadır. BeymenVerse, moda severleri ”keşfedilmemiş deneyimleri ve yeni bir dünyayı” keşfetmeye davet etmektedir.

Dünyanın en büyük moda devleri tarihte ilk defa ilk dijital moda haftasına Decentraland’da toplandı. Ayrıca devler arasında Dolce & Gabbana ve Etro bulunmakta. Decentraland için yaratılan Bella, Decentraland’e giren ilk Türk markası Beymen’in sezon seçkilerini metaverse evrenine taşıyacak. Bu mayıs ayı itibariyle Beymen Outdoor çevresinde gerçekleşen interaktif ”Fashion Talk” etkinliğine Bella katılım gösterdi. Bu etkinlik boyunca şahsi görüşlerini paylaştı ve katılımcılardan gelen sorulara yanı verdi.

Beymen internetin gücüne giderek daha fazla inanmakta. Bu sebeple her hafta Instagram hesabında paylaşımlar yaparak Bella’nın favori kombinlerini paylaşmakta. İlkbahar/yaz dönemi trend kombinlerini kurgulayan ”Bella’s Picks” etkinliği yapmakta. Ayrıca Bella’nın seçimlerini story’lerinde oylamaya sunmakta. Bu da internet ve sosyal medya kullanımı ile birlikte modaya yön vermeyi kolaylaştırmakta.

Beymen Metaverse Arazisi Almaya Devam Ediyor

Bella ile tanışmak isteyen binlerce moda sever bulunmakta. Bunun içinde Beymen bir etkinlik düzenliyor. Beymen’in sosyal medya hesabını takip eden takipçilere bazı ipuçları veriliyor. Bu ipuçları ile birlikte Decentraland üzerin de Bella’yı bulunabilmekte. Hatta bulan kullanıcılara özel olarak üretilen NFT koleksiyonuna sahip olma hakkı bulunmakta. Bunun yanı sıra, moda meta-influencer’ı Bella’dan stil önerileri almak, sezon trendlerini ve modanın yeni dünyasını keşfetmek isteyenler Decentraland’deki “BeymenVerse Tower -24 1” ziyaret edebiliyor.

Ayrıca son dönemde bir açıklamaya göre 2021 yılının son çeyreği içerisinde yeni araziler satın aldı. Hatta bu arazilerin EMEA bölgesinde olduğu bilinmekte. EMEA arazisi içerisinde yer alan 13 dev markanın arasında olmak Beymen’in Meta evrendeki yerini göstermekte. Beymen, 2021-22 sonbahar/kış kampanyası “Stayin Alive” ile dünya çapındaki rakiplerini geride bırakarak 4 farklı kategoride dünyanın en iyi yaratıcı profesyonellerinden oluşan Meta Creative Shop jürisi tarafından “Lighthouse” unvanını layık görüldü. Beymen, böylece bu unvana sahip ilk Türk moda markası oldu.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...