Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Benevidisti NFT Nedir?

Paylaş

Benevidisti NFT projesi, Metaverse’in uzak noktalarında gizli hazineleri arayan 10.000 Humano-Mandril’in bir koleksiyonudur. Benevidisti NFT Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz.

Benevidisti NFT Nedir?

Benevidisti NFT projesi, Metaverse’in uzak noktalarında gizli hazineleri arayan 10.000 Humano-Mandril’in bir koleksiyonudur. Proje 10.000 Benevidisti Token’ın her biri ERC-721 Token’ları olarak saklanacaktır. Bu sayede her bir sanatçı ekibimizin elle çizilen özelliklerine dayalı eşsiz bir kimliğe sahip olacaktır. Özellikle Polygon Blockchain’de yaşayan eşsiz ve nadir dijital koleksiyonlar. Benevidisti’niz, ilki dünya çapındaki özel etkinliklere erişim olacak olan, sadece sahipler için ayrılan gelecekteki avantajlara erişmenizi sağlayacaktır. 

Aynı zamanda Benevidisti NFT; Metaverse ve gerçek dünyada özel etkinlikler, sokak giyim işbirlikleri ve ürünleri de içermektedir. Özellikle NFT içindeki Gizli MATIC ödülleri, sadece sahiplere ücretsiz bir düşüş ve yavaşça ortaya çıkacak diğer birçok gizli avantajlara sahiptir.

Kullanıcı düşünceleri de platform için oldukça önemlidir. Bu sebeple birlikte fikir alışverişinde bulunulabilecek bir anlaşmazlık açıldı. Özellikle topluluğun refahı için gerekli olduğunu düşünülürse fikirler geliştirilecektir. Anlaşmazlığımıza katılmak ise kullanıcılara avantajlar sağlamaktadır. Özel ödüllere, yarışmalara, Airdrop’lara ve daha fazlasına erişim sağlanabilmektedir.

Fiyatı Nedir?

Benevidisti NFT projesi, Humano-Mandril’in 10.000 NFT’lik bir koleksiyonudur. Projenin mevcut taban fiyatı ise 0.001 ETH’dir. Toplam hacmi ise şu anda 1 Ethereum olarak görülmektedir.

Benevidisti NFT projesinin OpenSea koleksiyondan toplam 8.883 adet parça dijital sanat eseri mevcuttur. OpenSea verilerine göre proje koleksiyonuna ev sahipliği yapan kişi sayısı ise şu anda 195 olarak görülmektedir.

Benevidisti NFT Nasıl Satın Alınır?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcıların, Benevidisti NFT’nin OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edilebilmektedir. Fakat koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonun bir parçası olmak isteyen yatırımcıların yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır.

Bu NFT koleksiyonunu satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir. Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...