Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Bella Hadid NFT Sektörüne Giriş Yapıyor

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Dünyanın önde gelen süper modellerinden biri ve önde gelen bir aktivist olan Bella Hadid NFT alanına giriyor. reBASE (REB4S3) ile ortaklaşa yapılan benzersiz NFT koleksiyonu yakında geliyor. ‘CY-B3LLA’ uzun vadeli bir proje olarak görülmekte. Ayrıca Bella hayranlarına benzersiz fırsatlar ve tonlarca fayda sağlamayı amaçlamaktadır. Henüz resmi bir tarih yok, ancak düşüşün on dizi 1.111 NFT’den (11.111) oluşacağını biliyoruz. Beyaz listeye resmi web sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Bella Hadid NFT Koleksiyonu Nedir?

CY-B3LLA, süper modelin hayranlarını hayranlarıyla daha samimi bir şekilde buluşturmayı hedeflemektedir. Hatta aynı zamanda onlara özel avantajlar sağlamayı amaçlayan bir NFT projesidir. Heyecan verici bir şekilde, NFT Collectors “Bella’nın sahipleriyle buluşabileceği ve buluşacağı dünya çapındaki gerçek yaşam mekanlarına ve etkinliklerine” gidebilecek. Bella Hadid NFT projesinin benzersiz dijital deneyimler getireceği de tahmin edilmekte. Buna ‘özel Bella Hadid metaverse konaklarına’ giriş ve Bella marka işbirliklerine özel erişim dahildir. reBASE, coğrafi konum belirleme teknolojileri geliştirir. Böylece Bella Hadid NFT, bu büyüleyici konsepti kendi çıkışlarına dahil edecek. Çift, NFT’leri dünya çapında coğrafi çitle çevrili alanlarda bırakmayı planlıyor. Bu özel NFT’ler, ödüller ve gizli yardımcı programla gelecek ve onları ekstra özel kılacaktır. Ayrıca, bunlardan birine sahip olmak için fiziksel olarak varış noktasına seyahat etmelisiniz. Bunu herkes yapamasa da, seyahat edebilenler için harika bir NFT macera unsuru da açıyor.

NFT sektörüne giriş yapma hazırlıklarını tamamlayan Bella Hadid, bu atağı ile birlikte hem para kazanacak hem de hayranları ile daha sıkı bir ilişki içerisine girme fırsatını yakalayacak. Bu fırsatı iyi değerlendirmek isteyen Hadid sektöre girişini olabildiğince hızlı yapmak istiyor. Bu koleksiyondan sonra ise NFT ve metaverse alanında hayranları ile birlikte olmayı da sürdürmek istiyor.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. Ayrıca 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...