Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Beatles Legend NFT Koleksiyonu Çıkartıyor!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Beatles Legend NFT koleksiyonu ile alanına giren ilk Beatles oldu. Dış basından alınan bilgiye göre, koleksiyondaki beş sanat eseri Galaxy One, Galaxy Two, Bandana Man, Starr Art ve Crash. Sanat eserleri tamamen benzersiz olarak açıklanmakta. Bununla birlikte NFT koleksiyonunun tamamı tekil olmakta. Mint edilmeyeceği açıklanmakta. Son olarak Beatles Legend NFT kendi alanında bir ilk olarak tarihe geçmekte.

Beatles Legend NFT İlk Koleksiyonunu Çıkartıyor

Önümüzdeki ay, 81 yaşındaki Beatles davulcusu dijital sanat eserini çevrimiçi bir açık artırmada satacak. Ayrıca koleksiyonun adı “Ringo Starr NFT Collection — The Creative Mind of a Beatle”. Ayrıca, müzayede 13 Haziran için planladı. Ve beş farklı NFT (her setten dördü) satışa sunuldu. Aslında, Julien’in Müzayedeleri etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Hatta hayranlar sanat eserleri için 1.000 dolardan başlayan teklif verebilirler. Julien’s Auctions CEO’su Darren Julien’e göre, Sir Ringo Starr yenilikçi bir müzayede efsanesiydi.

Bu arada, NFT’lerde animasyonlu sanat eserleri içerisinde bir sürpriz de bulunmakta. Ringo Starr’ın kendisi tarafından kaydedilen ve çalınan “ısmarlama bir davul kompozisyonu” yer alacak. Ayrıca, NFT’leri satın alan hayranlar, Beatles davulcusu tarafından imzalanmış 25″ x 25″ kanvas baskılar da alacaklar .

Ayrıca, Ringo Starr NFT koleksiyonundan elde edilen kârın bir kısmı, hayır kurumu The Lotus Foundation’a gidecek. Özetle, farklı alanlarda insanların sosyal refahını ve sağlığını iyileştirmeye yönelik projeleri destekleyen bir kuruluştur. Ringo Starr, “Ben sadece davulcu olmak istedim ama yeni bir fikrin veya yolun sizi nereye götüreceğini asla bilemezsiniz” dedi. “Bu yeni teknoloji o kadar uzak ki bana ilham verdi ve sanatımı ve müziğimi birleştiren bu NFT’leri yaratmayı çok sevdim. MetaVerse’de Barış ve Sevgiyi yayacağım kimin aklına gelirdi.”

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...