Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Bayern Munih NFT Koleksiyonu Çıkardı

Paylaş

Alman basketbol takımı Bayern Munih, NFT koleksiyonu ile NFT sektörüne doğru bir adım atıyor. Hayran bağlılığını bir sonraki seviyeye taşımak için en kârlı yol şimdilik NFT gibi görünüyor.

Ünlü spor kulübü FC Bayern Münih’in basketbol takımı kendi NFT koleksiyonunu piyasaya sürüyor. Bu, Münih kulübünü kendi NFT koleksiyonuna sahip olan ilk EuroLeague takımı yapmakta.

Bayern, dijital koleksiyonları spor tutkunları için erişilebilir kılmak için Berlin’deki start-up FANZONE ile birlikte çalışmakta. Koleksiyon, Polygon blok zincirinde yer alıyor. Ayrıca değişen seviyelerde nadirlik ve değere sahip 43 Bundesliga kulüp motifi içermekte.

FCBB İş Stratejisi Başkanı Sebastian Ferschl. “Her şeyden önce, FCBB’de taraftar etkileşimini daha da artırmak için yeni teknolojileri nasıl kullanabileceğimizi anlamak istiyoruz” diyor. Ticari kart sahipleri, imzalı formalar ve VIP biletleri gibi özel ödüller için Audi Dome’daki FCBB play-off maçlarına erişebilmektedir.

Bayern Munih NFT koleksiyonu geçtiğimiz ay 7 Nisan, FANZONE aracılığıyla satışa çıkartılmakta. Hatta ticaret kartları, 5 ila 30 Euro arasında değişen farklı paketlerde mevcuttu. Beklenilen ilgi oluşmasa bile bu alanda ilk olmak Bayern ekibini önder olarak gösteriyor. Daha önce NBA takımlarının kendi koleksiyonlarını yaptığını gördüğümüz bu piyasaya eklenen ilk Avrupa takım.

Bayern Munih NFT Sektörüne Giren İlk Avrupa’lı Takım

NBA, NFT albümleri de artık internette! Kesinlikle, NBA ve basketbol, ​​Bitcoin’e, kriptolara karşı bir ilgisi vardı. Fakat şimdi de NFT’lere çok büyük ilgi ile baktıkları görünmekte. Amerikan basketbolunun ulusal derneği, play-off’lar vesilesiyle Web3 ile bağlantılı en son girişiminin yayınlanmasını resmileştirdi. Koleksiyon NBAxNFT olarak adlandırılıyor ve “NBA için resmi Web3 ana üssü” olarak konumlandırılıyor.

Almanya’da sporcuların NFT sektörüne girişi aslında 2022 yılının başına dayanıyor. 2022 yılının başında Alman Olimpiyat takımı artık NFT olarak mevcut haldeydi.

Çin’deki büyük kış sporları etkinliği için Alman Olimpik Spor Konfederasyonu (DOSB), Alman sporcular için NFT’leri yayınlayacağını duyurmuştu. Alman Olimpik Spor Konfederasyonu (DOSB), Team Germany’yi dijital bir muadili ile Çin başkentine gönderiyor. Dernek, Pekin’deki Kış Olimpiyat Oyunları’ndaki tüm Alman katılımcıları Polygon blok zincirinde NFT’ler olarak ölümsüzleştirmek ve bunları satış ve satın alma için serbest bırakmak istiyordu. Ayrıca planlarının iyi geçtiğini gören tüm Alman spor kulüpleri şimdi sırayla NFT alanına hücum ediyor.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...