Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

BAYC NFT Koleksiyonu Zararına Satışa Devam Ediyor

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Popüler NFT topluluk elçisi NFTsAnonymous, BAYC NFT parçasını 83,8 ETH’lik piyasa fiyatının altında sattı. Bored Ape Yacht Club NFT’nin mevcut taban fiyatı çok daha yüksek. Aslında, dün ortalama fiyat satışı 126 ETH idi. Bununla birlikte, nadirlik gibi diğer faktörler göz önüne alındığında, muhafazakar bir taban 100 ETH idi.

BAYC NFT Neden Zararına Satılıyor?

NFTsAnonymous neden BAYC NFT parçasını neden 83,8 ETH’ye sattı? NFTsAnonymous için cevap basitti. Temel olarak, sattı. Çünkü istediği ve başkalarının kendilerini endişelendirmesi gerektiğini düşünmedi. Bir dizi Tweette kararını ve neden hemen ardından bir Milady Maker NFT getirdiğini açıkladı. ”Bugün birçok insan gerçek yüzünü gösterdi” dedi. Ben gayet iyiyim. Ben tarade sistemimden memnunum. Bugün bunu paylaştım çünkü birçok insanı duygulandıracağını biliyordum. Sözleri ile tweet serisini tamamladı. Ayrıca BAYC NFT satışının kendisini bazı gruplardan attığını ve diğerleri tarafından engellendiğini de sözlerine ekledi. Özellikle, söz konusu Bored Ape (#2802) şimdi 104 ETH’de listeleniyor.

Milady Maker NFT’nin 15 ETH karşılığında satın alınması şüpheli ancak talihsiz. Dün taban fiyat 1.3 ETH idi. Son zamanlarda, ırkçı ve Nazi bağlantıları hakkında Twitter’da söylentiler dolaşmaya başladı. Artık geçmiş grup sohbet mesajları ve daha fazlasını içeren çeşitli ifşalar var.

Bored Ape Fiyatı Artacak Mı?

BAYC NFT’nin popülaritesi yüksek olmaya devam etmekte. Ayrıca projenin arkasındaki ekip Yuga Labs, NFT topluluğunda ses getirmeye devam ediyor. Son birkaç ayda, en popüler NFT’lerin fiyatları düşerken buldu. Ancak bu, tüm kripto para piyasasının düşüşte olmasıyla aynı zamana denk geliyor. Bored Ape fiyatlarının düşmesinin tamamen bununla ilgisi olup olmadığı ise henüz belli değil. Kripto piyasalarının düşüşü bitirmesinden ziyade konsolide olmasıyla birlikte bu durum açıklığa kavuşabilir. Neden olursa olsun BAYC NFT koleksiyonu değer kaybetmek…

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...