Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

BAYC NFT Koleksiyonu Zararına Satışa Devam Ediyor

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Popüler NFT topluluk elçisi NFTsAnonymous, BAYC NFT parçasını 83,8 ETH’lik piyasa fiyatının altında sattı. Bored Ape Yacht Club NFT’nin mevcut taban fiyatı çok daha yüksek. Aslında, dün ortalama fiyat satışı 126 ETH idi. Bununla birlikte, nadirlik gibi diğer faktörler göz önüne alındığında, muhafazakar bir taban 100 ETH idi.

BAYC NFT Neden Zararına Satılıyor?

NFTsAnonymous neden BAYC NFT parçasını neden 83,8 ETH’ye sattı? NFTsAnonymous için cevap basitti. Temel olarak, sattı. Çünkü istediği ve başkalarının kendilerini endişelendirmesi gerektiğini düşünmedi. Bir dizi Tweette kararını ve neden hemen ardından bir Milady Maker NFT getirdiğini açıkladı. ”Bugün birçok insan gerçek yüzünü gösterdi” dedi. Ben gayet iyiyim. Ben tarade sistemimden memnunum. Bugün bunu paylaştım çünkü birçok insanı duygulandıracağını biliyordum. Sözleri ile tweet serisini tamamladı. Ayrıca BAYC NFT satışının kendisini bazı gruplardan attığını ve diğerleri tarafından engellendiğini de sözlerine ekledi. Özellikle, söz konusu Bored Ape (#2802) şimdi 104 ETH’de listeleniyor.

Milady Maker NFT’nin 15 ETH karşılığında satın alınması şüpheli ancak talihsiz. Dün taban fiyat 1.3 ETH idi. Son zamanlarda, ırkçı ve Nazi bağlantıları hakkında Twitter’da söylentiler dolaşmaya başladı. Artık geçmiş grup sohbet mesajları ve daha fazlasını içeren çeşitli ifşalar var.

Bored Ape Fiyatı Artacak Mı?

BAYC NFT’nin popülaritesi yüksek olmaya devam etmekte. Ayrıca projenin arkasındaki ekip Yuga Labs, NFT topluluğunda ses getirmeye devam ediyor. Son birkaç ayda, en popüler NFT’lerin fiyatları düşerken buldu. Ancak bu, tüm kripto para piyasasının düşüşte olmasıyla aynı zamana denk geliyor. Bored Ape fiyatlarının düşmesinin tamamen bununla ilgisi olup olmadığı ise henüz belli değil. Kripto piyasalarının düşüşü bitirmesinden ziyade konsolide olmasıyla birlikte bu durum açıklığa kavuşabilir. Neden olursa olsun BAYC NFT koleksiyonu değer kaybetmek…

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...