Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Batman’in Yaratıcısı DC Comics NFT alanına giriş yaptı!

Paylaş

Efsanevi çizgi roman şirketi DC Comics, bir NFT pazarı başlatıyor. Batman ve Superman gibi büyük kahramanların yapımcılığını üstlenen şirket, dikkat çekici bir hamleyle NFT alanına giriş yaptı. Buna göre şirket, şu anda yayında olan NFT pazarının beta sürümünü duyurdu. Ek olarak, DC Comics NFT pazarında şu anda ‘DC Bat Cowl Collection’ dahil olmak üzere birkaç koleksiyon yer alıyor. DC’nin beta sürümü tanıtımının sadece bir başlangıç olduğunu da belirtelim. Buna göre, şirketin ileri dönem için NFT’leri kapsayan daha büyük planları var. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

DC Comics NFT pazarı hedeflerini büyütüyor

87 yıldır çizgi roman piyasasında olan DC Comics, hem endüstride hem de popüler kültürde önemli bir yere sahip. DC’deki ekip, Batman ve Superman dahil tüm zamanların en popüler süper kahramanlarından bazılarını yarattı. Bunlar, dünya çapında tanınan süper kahraman karakterleri oldu. Ancak, şirket şimdi ufkunu yeni teknolojilere doğru genişletiyor. Buna göre DC Comics NFT pazarı kurdu ve büyük hayalleri var.

Bat Cowl Collection NFT’leri

Artık şirket NFT alanını araştırıyor. Böylece, Batman gibi efsanevi kahramanlar ve genel DC ekosistemi Blockchain içinde yaşayacak. Aslında pazarda şimdiden birkaç koleksiyon yayınlandı. Bu koleksiyonlar; DC FanDome 2021, AMC ‘The Batman’ Posters, The DC Bat Cowl Collection ve Gotham City Knightwatch District Sigil oldu. Koleksiyonlar, DC’nin çizgi romanlarındaki karakterleri ve hikayeleri içeriyor. Ayrıca NFT pazarı, Blockchain olarak Palm ağını kullanıyor. Palm Network, kullanıcılarına düşük gas ücretleri ve yüksek hız sunan birkaç blok zinciri arasında yer alıyor.

Batman çizgi romanında söz sahibi olun

DC Bat Cowl koleksiyonu satın alan insanlar, Batman çizgi romanının gelecekteki bir baskısını şekillendirme imkanını elde edecek. 20.000 NFT sahibi DC Comics dergisinin hikayesi, karakterleri ve sanatına oy verecek. Koleksiyon öğeleri, yalnızca 300 dolara basılacak. Bununla birlikte, Bat Cowl NFT’leri, hikâye ilerledikçe 52 günde bir yeni özellikler kazanacak. Böylece NFT sahipleri, benzersiz öğelerini yükseltebilecek ve DC evreninde daha geniş bir yer bulabilecek. Ek olarak Bat Cowl sahipliği, özel ürünlere ve koleksiyonlara erişim için anahtar olacak. Bu koleksiyonlar arasında, Bat Cowl giyim koleksiyonu ve DC NFT koleksiyonları yer alıyor. Her şey bununla da sınırlı değil. Buna göre, DC yeni NFT projeleri çıkardıkça, koleksiyonun sunduğu faydalar da artacak.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...