Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Batman’in Yaratıcısı DC Comics NFT alanına giriş yaptı!

Paylaş

Efsanevi çizgi roman şirketi DC Comics, bir NFT pazarı başlatıyor. Batman ve Superman gibi büyük kahramanların yapımcılığını üstlenen şirket, dikkat çekici bir hamleyle NFT alanına giriş yaptı. Buna göre şirket, şu anda yayında olan NFT pazarının beta sürümünü duyurdu. Ek olarak, DC Comics NFT pazarında şu anda ‘DC Bat Cowl Collection’ dahil olmak üzere birkaç koleksiyon yer alıyor. DC’nin beta sürümü tanıtımının sadece bir başlangıç olduğunu da belirtelim. Buna göre, şirketin ileri dönem için NFT’leri kapsayan daha büyük planları var. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

DC Comics NFT pazarı hedeflerini büyütüyor

87 yıldır çizgi roman piyasasında olan DC Comics, hem endüstride hem de popüler kültürde önemli bir yere sahip. DC’deki ekip, Batman ve Superman dahil tüm zamanların en popüler süper kahramanlarından bazılarını yarattı. Bunlar, dünya çapında tanınan süper kahraman karakterleri oldu. Ancak, şirket şimdi ufkunu yeni teknolojilere doğru genişletiyor. Buna göre DC Comics NFT pazarı kurdu ve büyük hayalleri var.

Bat Cowl Collection NFT’leri

Artık şirket NFT alanını araştırıyor. Böylece, Batman gibi efsanevi kahramanlar ve genel DC ekosistemi Blockchain içinde yaşayacak. Aslında pazarda şimdiden birkaç koleksiyon yayınlandı. Bu koleksiyonlar; DC FanDome 2021, AMC ‘The Batman’ Posters, The DC Bat Cowl Collection ve Gotham City Knightwatch District Sigil oldu. Koleksiyonlar, DC’nin çizgi romanlarındaki karakterleri ve hikayeleri içeriyor. Ayrıca NFT pazarı, Blockchain olarak Palm ağını kullanıyor. Palm Network, kullanıcılarına düşük gas ücretleri ve yüksek hız sunan birkaç blok zinciri arasında yer alıyor.

Batman çizgi romanında söz sahibi olun

DC Bat Cowl koleksiyonu satın alan insanlar, Batman çizgi romanının gelecekteki bir baskısını şekillendirme imkanını elde edecek. 20.000 NFT sahibi DC Comics dergisinin hikayesi, karakterleri ve sanatına oy verecek. Koleksiyon öğeleri, yalnızca 300 dolara basılacak. Bununla birlikte, Bat Cowl NFT’leri, hikâye ilerledikçe 52 günde bir yeni özellikler kazanacak. Böylece NFT sahipleri, benzersiz öğelerini yükseltebilecek ve DC evreninde daha geniş bir yer bulabilecek. Ek olarak Bat Cowl sahipliği, özel ürünlere ve koleksiyonlara erişim için anahtar olacak. Bu koleksiyonlar arasında, Bat Cowl giyim koleksiyonu ve DC NFT koleksiyonları yer alıyor. Her şey bununla da sınırlı değil. Buna göre, DC yeni NFT projeleri çıkardıkça, koleksiyonun sunduğu faydalar da artacak.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...