Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Azuki NFT Tüm İddialara Rağmen Yükseliyor!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektöründe yönü bulmak her geçen gün daha zor. Piyasanın nabzını sürekli canlı tutmak gerekli. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Azuki NFT taban fiyatı geçtiğimiz akşamdan sonra yükselmeye devam etmekte. Ayrıca görünüşe göre halı çekme suçlamalarını aşmaya başladı. Haftanın başında Azuki NFT taban fiyatı 23 ETH idi. Ancak, kurucu Zagabond hakkında çok sayıda iddia ve ifşaatın ardından fiyat bir darbe aldı ve 10 ETH’ye düştü. Azuki topluluğu için en kötüsü geride kalmış gibi görünüyor ve fiyat tekrar yukarı doğru gidiyor.

Azuki NFT Taban Fiyatı Dengesiz!

Bu hafta, Azuki’nin kurucusu Zagabond’un daha önce başka NFT projeleri yarattığı haberi ortaya çıktı. Bu projeler CryptoPhunks, Tendies ve CryptoZunks’tur. Önemli ölçüde ve birçoğuna göre, bu projelerden bazıları halı çekme ve artık mevcut değil. Haberi takip eden günlerde Zagabond, Twitter Spaces’ta durumu feci sonuçlarla etkisiz hale getirmeye çalıştı. Zagabond, NFT topluluğunda birçok şakaya ve mem’e yol açan alanlarda ‘hala öğreniyorum’ dedi.

Her şey öfke yarattı ve Azuki NFT taban fiyatı hızla düşmeye başladı. Dört gün içinde 23 ETH’den 10 ETH’ye düştü. Tabii ki, oyunda başka faktörler de var. Bu hafta, birçok proje ve kripto paranın değer kaybetmesiyle NFT ve kripto alanında kaotik geçti. Ancak, sadece fiyatla ilgili değil. Ayrıca projenin meşruiyeti ve Zagabond’un Azuki’yi yönetmeye devam etmesine izin verilip verilmeyeceği hakkında sorular da gündeme geldi. Dün Zagabond, CryptoPhunks NFT akıllı sözleşme projesinin tam kontrolünü topluluğa geri devretti. NFT Azuki ile daha sonra ne olacağı belli değil, ancak taban fiyat şu anda 15 ETH’de oturuyor, bu yüzden bu popüler proje için umut var.

Her ne kadar kaotik geçiyor olsa bile NFT sektörü tıpkı kripto piyasasına benzemekte. Kötü haber akışının ardından dip bölgesinde kısa bir süre bekleme. Daha sonrasında ise hızlıca fiyat toparlanması. NFT piyasasında bu bu kadar hızlı yön değişikliği çok sık tekrarlanmamakta. Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...