Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Ayoken NFT Pazarı İçin 1.4 Milyar Dolar Daha!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Ayoken, yaratıcılar için bir NFT pazarıdır. Sahiplerinin dijital koleksiyonlar aracılığıyla gelirlerini artırmalarını sağlamak için tohum öncesi bütçesini 1,4 milyon dolar artırdı. Ayoken NFT yatırım turları hali hazırda devam etmekte. Bunun dışında daha fazla yaratıcıyı bünyesinde toplamak için global NFT piyasasına çıkmak istemekte.

Girişimin pazarı olan Ayokenlabs, dünyanın her yerinden müzisyenler ve etkileyiciler için dijital koleksiyon ürünlerini tanıtabilmekte. Analistlere göre birçok ünlü kreatörü bünyesinde bulundurmak için avantajlı görünmekte. Bu yüzden şimdilik gelecek vaad eden bir pazar olarak görülmekte.

Ayoken yapımcısı ve CEO’su King, TechCrunch’a pazarın hayranlar ve sanatçılar arasında bir köprü olduğunu söylüyor. Ayrıca onları destekleyenler için idollerinin başarısında bir sahiplenme duygusu sağladığını söyledi. NFT pazarı aracılığıyla, hayranların sahne arkası videoları ve albüm resimleri gibi belirteçlere kabul edilebileceğini duyurdu. NFT sahipleri, müziğe giriş ve yaratıcılar tarafından kısıtlanmış canlı olaylar gibi diğer bonusları da yakalayabilir. Yani birçok hayrandan daha fazla şeye sahip olabilmekte.

VIP onayı sayesinde hayranlar, Spotify, YouTube veya Apple Music’e gelmeden önce bu sanatçıların şarkılarını kesinlikle Canlı Yayınlama kapasitesi kazanacaklar. Teknik, geliştirme ve yaratma danışmanlığı ve girişimcilik konularında 14 yıllık bilgi birikimine sahip olan King, taraftarlar da yaklaşan olaylar için indirim alacaklar

Ayoken NFT ile Afrika Pazarında Büyümek İstiyor!

AZA’nın işi, kısaca sınır ötesi havaleleri teşvik etmek. Bunun için Bitcoin kullanan ve kripto ve blok zinciri teknolojisi ile ilk tanıştığı yer olan Nairobi merkezli bir platform olan yardımcı olmayı hedeflemekte. King, Ayoken’in önümüzdeki birkaç ay içinde bazı önemli Afrikalı sanatçıların NFT’ler yayınlayacağını söyledim. Bunun dışında dünyanın dört bir yanındaki NFT’lerin de yayınlayacağını söyledi. Bu yüzden analistler şirketin bir potansiyeli olduğunu dile getirmekte.

Londra merkezli girişim, Haziran ayının ilk gününde ilk NFT çıkışı için Ganalı afrobeats sanatçısı KiDi ile bir araya geldi. King, zincirler arası pazarın kripto ve kart ücretlerini mümkün kıldığını söylemekte. Ancak başlangıç, Afrika gibi gelişmekte olan pazarlar. Bu ulusların rahat ve pazarlamayı kolaylaştırdığı için mobil parayı genişletmeyi planladığını söyledi.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...