Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Avax NFT Platformu Artcrypted’e Ev Sahipliği Yapacak

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Merkezi olmayan uygulamaların (dApps) AVAX ekosistemi hız kazanmakta. Eksantrik dijital koleksiyon platformu Artcrypted, teknik temeli olarak bunu seçti. Avax NFT sektöründe Artcrypted’e ev sahipliği yapacak. Son dönemde yaşanan Luna krizi ile birlikte Avax ciddi oranda düşüş yaşamıştı. Fakat bu yeni işbirliği hareketleri Avax için piyasada pozitif etki yaratmakta. Avax haber akışı ile birlikte 29 doların üzerine çıkmaya başladı. Bu da yaşanan NFT platformu gelişmesinin yatırımcılar tarafından pozitif karşılandığı anlamına gelmekte.

Avax NFT 1:1 Sunacak

Artrcrypted NFT marketplace tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, Avalanche (AVAX) blockchain üzerinde Haziran 2022’de faaliyete başlayacak. Artrcrypted platformu bir kez başlatıldığında, daha önce fiziksel veya dijital biçimde açıklanmayan “benzersiz” sanat konseptlerini yayınlamaya odaklanmakta. Bununla birlikte Avax uzantılı NFT platformunun piyasanın devlerine rakip olmasını beklenmekte. Artcrypted ekibi, güvenilirlik ve ölçeklenebilirlik engellerini aşan teknik olarak gelişmiş ve kaynakları verimli kullanan tasarımı nedeniyle Avalanche ile işbirliği yapmaya karar verdi.

Projelerinin geleceğine inanıyoruz; alt ağ teknolojileriyle, enerji maliyetinin minimum bir kısmında üstün bir performans ve daha fazla kararlılık garanti ediyoruz.” dedi. Avalanche (AVAX), Alt Ağlarını ana akım Ethereum L2’lere kıyasla çok daha optimize edilmiş bir ölçeklenebilirlik çözümü olarak tanıtmakta. Böylece Artrcrypted, müşterilerine ve meraklılarına, sanatçıların bağış toplamak yerine yaratmaya odaklanabilmeleri için indirimli ücretler sunabilmekte. Artrcrypted, iş geliştirme stratejisinde Latin Amerikalı sanatçılara öncelik verecek. Bu aynı zamanda Rootstock tabanlı NFT pazar yeri Karnavalı için de odak noktası.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi. Piyasanın dev markaları daha önce hack ve birden farklı yok ile hazin bir son oldu. Avax’da bunlardan etkilenen şirketlerden biri. Geçtiğimiz hafta yaşanan Luna krizinden tüm piyasa zarar gördü. Fakat Avax en çok etkilenenlerden biri olarak kayıtlara geçmekte.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...