Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Atmos Labs Metaverse’e Yatırım Turu Düzenledi

Paylaş

Atmos Labs, bir oyna ve kazan Metaverse’ü yaratmak için 11 milyon dolar topladı. İlk oyunu, Formula 1’in uçuşla buluşacağı ExoGP olacak. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

Atmos Labs

Atmos Labs

Haftanın ilk günü bir duyuru yayınlandı. Yayınlanan duyuruda çekirdek turunun tamamlandığından bahsedilmiştir. NFT’lere odaklanan bir yatırımcı olan Sfermion, turu yönetti. Çekirdek turuna İngiliz hedge fon milyarderi Alan Howard, Animoca Brands, Collab Currency, FBG Capital, GSR, CoinGecko Ventures ve Avocado Guild de katım sağladı. Şirket, oyuncuların envaterlerine, takımlarına ve kimliklerine sahip olabilecekleri Metaverse yerli sporlar sunacağını söylemektedir. Atmos Labs’ın kurucusu ve CEO’su Kevin Beauregard açıklama yaptı.

Atmos, günümüzde Metaverse oyunlarında pek bulunmayan AAA kalitesine uygun rekabetçi oyun ve zengin anlatılar sunacaktır. Şirket, oyna ve kazan sözünü yerine getirecek. Oyun, oyunculara güç veren ve ekonomik katmanları etkinleştiren Web3 teknolojileriyle her zaman önce gelecek.

Atmos’un İlk Oyunu

Atmos’un çıkacak ilk oyunu, Beauregard tarafından yaratılan Formula 1 uçuşla buluşuyor olarak tanımlanan ExoGP olacaktır. Ayrıca oyuncular bitiş çizgisini ilk geçen olmak için birbirleriyle yarışacaklar. Beauregard, üç temel oyuncu faaliyeti olacağını belirtti. Bunlar madencilik (kaynak toplama), imalat (işçilik) ve rekabet’tir. Her oyuncunun rekabet etmek için Exos adı verilen dış bir kıyafete ihtiyacı olacaktır. Ayrıca Exos’lar, NFT şeklinde satışa çıkarılacaktır.

Beauregard, Exos, oyuncuların kompozisyonlarını ve yeteneklerini değiştirmeğe yaracağını belirtti. Ayrıca oyuncular yükseltmek için kullanabilecekleri kaynakları, üretmek için değişken bir maden arazisinde bahse girebilecekler. Atmos’un iş modeli gereğince Beauregard, NFT satışından gelir elde edecek. Ayrıca yarış ürünlerinin ikincil piyasa satışlarının bir ek gelir alacaktır.

Anlaşmalı Yaklaşım

Atmos, oyunlarını alfa, beta ve üretim sürümleriyle aşamalı olarak piyasaya sürecek. Ayrıca Beauregard, erken giriş yapanların bu yılın sonbaharında oyunlara ilk erişimi olacağını söyledi. Atmos oyunu şu anda Ethereum üzerine inşa etmektedir. Ancak Beauregard’a göre firma, oyun için birkaç Ethereum Sanal Makinesi (EVM) uyumlu Katman 2’yi ve rekabetçi Katman 1’ide değerlendirmeye almış durumda. CEO sonrasında müşterileri nasıl şirketlerine çektiklerine dair bir açıklama daha yaptı.

Firmamızın ekibinin birden fazla faktörden yararlandığını söyleyebilirim. Herkesin sayabileceği faktörlerin yanı sıra video oyunları, kripto ve tasarım konusunda oldukça deneyimli bir ekibe sahibiz. Üstelik Atmos’un oyun tasarımından sorumlu başkan yardımcısı, Atari’nin kurucusu Nolan Bushnell’in oğlu Dylan Bushnell’dir. Ayrıca ürünün Başkan Yardımcısı Todd Moffett’in sokak giyimi ve paten kültüründe bir geçmişi vardır. Bu tarz ağlarımız yüksektir. Bu da müşteri problemimizi ortadan kaldırmaktadır.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...