Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Arsenal NFT Sektörüne Giriş Yapmak İçin Ultimate Champions İle Ortak Oldu

Paylaş

İngiltere Premier Ligi’ndeki popüler kulüplerden biri olan Arsenal NFT sektörüne girmekte. Bir Unagi fantezi futbol oyunu olan Ultimate Champions ile takım kuracağını duyurdu. Tüm haberleri takip etmek için HFXHaber’i takip etmeyi unutmayın.

Arsenal NFT Heyecanına Katıldı

Arsenal NFT ve Ultimate Champions, kullanıcılara sıfır ücret karşılığında ligler arası fantezi futbol oynama şansı verecek. Ayrıca uzun vadeli bir ilişki içinde olacak. Oyuncunun platformdaki diğer kullanıcılarla NFT takas etme seçeneği de olacak.

Futbol oyunu, platformda kazanmayı ve harcamayı destekleyecek bir oyun içi sanal para birimini de destekleyecek. Oyun aynı zamanda gerçek dünya oyuncularından oluşacak. Ve en iyi performansı gösteren bir takımın oluşturulmasını da destekliyor. Ödüller, seçilen oyuncuların gerçek hayatta nasıl performans gösterdiğine bağlı olarak verilecektir.

Ultimate Champions tarafından geliştirilen puanlama sistemi, oyuncunun tüm pozisyonlarını dikkate alacaktır. Bu oyun, kazan-kazan modeli kullanılarak oluşturulmuştur. Ayrıca oyuncu NFT’leri, dijital formatta yayınlanan koleksiyonluk futbol çıkartmalarına benzer olacaktır.

Oyun ayrıca oyuncuların dijital oyuncu kartları satın almasını gerektirmeyen ücretsiz bir seçeneğe de sahip. Bu ücretsiz seçenek, dinamikleri anlamak isteyen veya bir NFT satın almadan futbol kulübüyle daha iyi ilişki kurmak isteyenler için uygundur.

Ultimate Champions platformu, dijital kartlar için kullanıcı satın alma işlemlerini kolaylaştırmak için var. Ayrıca CHAMP yardımcı programını kullandı. Bununla birlikte, kullanıcılar, yönetici sözleşmelerini temsil eden MGC jetonlarında ödüller alacaklardır.

NFT Dünyası İle Sporu Bir Araya Getiriyor!

Arsenal’in baş ticari yetkilisi Julie Slot’a göre, bu hareket küresel taraftar katılımını teşvik edecek ve taraftarların en üst düzey oyun deneyimini yaşamalarına izin verecek. Arsenal’in EPL içinde seçenekleri olan bir oyun için ortak olacak.

“Unagi’nin Ultimate Champions oyunu, yeni nesil fantezi futbol oyunlarını temsil ediyor. Oynaması ücretsiz oyuna katılan ve bu harika konsepti dünyanın dört bir yanındaki taraftarlarımıza getirerek onlara küresel futbol bilgilerini uygulama ve bir futbol menajeri olarak kendilerini test etme fırsatı veren tek Premier Lig kulübü olmanın ayrıcalığına sahibiz.” Slot dedi.

Unagi’nin CEO’su Remi Pellerin, bu NFT’lerin sahiplerine fayda sağlayacağını ve gelecekte büyük ödüller kazanmalarını sağlayacağını söyledi. Pellerin, bir Arsenal oyuncusunun gerçek dünyadaki performansına bağlı olarak NFT’lerin değerinin zamanla değişeceğini söyledi. Bu nedenle, NFT’ler bir taraftar ile en sevdikleri Arsenal oyuncusu arasındaki etkileşimi artıracaktır.

Pellerin, “Arsenal’ın genç oyuncu grubu, yenilikçi fantezi oyunumuza mükemmel bir şekilde uyuyor: kullanıcılar genç yetenekleri keşfedebilecek, en sevdikleri oyuncuların dijital kartlarını toplayabilecek ve her hafta onlarla oynayabilecek” dedi. Bu özellik, bu NFT’leri diğer spor alanlarında halihazırda yayınlananlardan farklı kılar.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...