Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

ApeCoin NFT Artık Ciddi Bir Rakibe Sahip!

Paylaş

ApeCoin NFT, meme tabanlı kripto para birimlerinin ayırt edici özelliği haline geldi. Çok sayıda para birimi, anlatılarını bu resme da yandırarak, maymun tabanlı bir mem madeni parasını diğerinden ayırt etmeyi zorlaştırıyor. Diğer maymun temalı sosyal medya avatarlarıyla da karşılaşmış olabilirsiniz. ApeCoin kökenine dair kısa bir incelemeyi NFXHaber olarak sizler için derlemekteyiz. Bu yazı kripto kültürü, meme kültürü ve mükemmel fintech yatırımları hakkındaki bilginizi artıracak. Bu haber, şu anda piyasada ses getiren en popüler iki maymun tokenini inceleyecek. Birincisi, NFT pazarındaki en popüler meme tokeni olan ApeCoin ve ikincisi, çılgın kullanışlılığı ve sağlam kullanım durumları ile piyasayı çılgına çeviren RoboApe Token. RoboApe Token, ApeCoin’i tahtından indirip kripto para piyasasında lider bir meme tokenı olabilmekte mi?

ApeCoin NFT vs RoboApe Simgesi

ApeCoin, metaverse’de kültürü ilerleten topluluk liderliğindeki projeler için merkezi olmayan bir protokol katmanı olarak görülmekte. Ve böyle hareket ederek kripto para birimi dünyasında popülerlik kazandı. ApeCoin, DAO girişimlerini değerlendiren ve topluluğun kaderini seçen Ape Vakfı’nın özel bir konseyi olan bir topluluk kurulu oluşturarak demokratik bir kültürü teşvik eder. APE ayrıca Bored Ape Yat Club aracılığıyla kripto para birimi topluluğuna da katkıda bulunmakta. Kullanıcılar, bu dijital organizasyonda Bored Ape’yi satın alabilmekte ve takas edebilmekte.

Bu NFT’ler, Ethereum blok zincirinde bulunan ve yatırımcılara özel ayrıcalıklara erişim sağlayan benzersiz dijital koleksiyonlardır. Ayrıca Bored Ape Yat Club üyeleri, bir grafiti panosu kullanarak resim, animasyon ve grafik oluşturabilirler. Birçok ünlü, Bored Apes’lerini sosyal medyada tanıtarak son zamanlarda ApeCoin’e ilgi ve destek gösterdi. Elon Musk, Justin Bieber, Neymar ve son olarak French Montana bu önemli şahsiyetlerin örnekleridir. APE ayrıca çevrimiçi eğlence, sanat ve oyun geliştirmeye yardımcı olarak kendisini Web 3 ekonomisi için bir blok zinciri olarak tanıtmaktadır. ApeCoin, yatırımcılar arasında yeniliği, özgünlüğü ve münhasırlığı teşvik ettiği için kripto para piyasasında önemli bir avantaja sahiptir. Bu da onu çekici gelecekteki karlar için mükemmel bir yatırım haline getirir.

RoboApe Simgesi (RBA)

RoboApe, Apecoin’e benzer şekilde Ethereum ağına dayalı merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Platform, kullanıcıların NFT’leri satın alabileceği, satabileceği ve takas edebileceği bir NFT pazarına sahiptir. RoboApe’in NFT pazarı, yeni NFT jetonlarını basmak için bir RBA gaz ücreti alıyor. Kullanıcılar, resimler ve GIF memleri içeren RoboApe ticaret kartları yapıp satabilecekler. Oluşturulduktan sonra NFT, yaratıcının cüzdanında görünecektir.

Ek olarak, RoboApe, kullanımı için talep yaratacak deflasyonist bir meme para birimidir. Fazla arzı ortadan kaldırarak, kripto para biriminin değeri dengelenmekte. Ayrıca yatırımcılar bu madeni paradan en fazla getiriyi alacaklardır. Platform ayrıca, blockchain eğitimini kullanıcıları için eğlenceli ve basit hale getirmek için tasarlanmış ücretsiz bir eğitim kaynak merkezi olan RoboApe Academy’ye sahiptir. Hayırseverlik, RoboApe (RBA) protokolü için çok önemlidir. Sonuç olarak, hayırsever etkinlikler ve oyunlar düzenlemek ve bunlara katılmak ekosistemde önemli bir rol oynayacaktır. RoboApe, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için çeşitli hayırsever faaliyetler ve etkinlikler sunacak.

Benzer Yazılar

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...

Milady Maker NFT Projesindeki İstismar Krizi: NFT Taban Fiyatında Şok Düşüş

Milady Maker adlı bir NFT projesi, Ethereum ekosisteminde yaşanan...

Animoca Brands, Mocaverse Web3 Projesi İçin 20 Milyon Dolarlık Yatırım Turunu Tamamladı

Animoca Brands, 11 Eylül tarihinde Mocaverse platformunun gelişimini hızlandırmak...

Blur, Opensea’yi Geride Bırakarak NFT Dünyasında Yeni Bir Lider Haline Geliyor

Opensea, NFT dünyasında artık en büyük oyuncu değil mi?...

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını...