Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

APEcoin DAO Önerisini Hazırladı!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Bu sektöre katılan her bir dev ise yeni bir inavasyon yaratma çabasında. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. APEcoin DAO’nun kendi pazar yerlerini inşa etme önerisi sunuldu. Projenin hayranları, söz konusu pazar yerinin inşası ile ilgili belirli şeylere harcanacak paradan dolayı reddetti.

Yakın zamanda APEcoin DAO üyelerine AIP-29 başlıklı teklifle potansiyel bir pazar genişletmesi önerilmekte. Teklif, ‘Ape Drops’ pazarı için APECoin DAO’dan finansal destek almak içindir. Projenin amacı, Ape topluluğu kontrolünde bir NFT platformu olmaktır. Tam operasyonel kapasitede şirket, Ape Drops’ın en iyi tasarımcılardan ve müzisyenlerden haftada birçok NFT yayınlayacağını iddia etmekte. Görünüşe göre, bu tekliften elde edilen fonlar daha büyük bir ekip oluşturmaya kullanılması planlanmakta. Ayrıca NFT düşüşlerini ve yüksek profilli sanatçılarla etkinlikleri finanse etmeye gidecek. APEcoin’in hedefi topluluğunun sanatsal ifade biçiminde katılımı teşvik etmesi için bir platforma sahip olmaktır.

APEcoin Teklifi ve NFT Topluluğu

Ne yazık ki APEcoin için, topluluğun bir kısmı AIP-29’un önerisinden pek memnun değil. Şu anda oylama devam ediyor. Bununla birlikte, bazı insanlar, sahiplerinden “daha ​​fazla kâr” elde etmek için harcanan paradan memnun değiller. Açıklığa kavuşturmak için, bu teklif Snoop Dogg’un ekibi tarafından sunulmakta. APEcoin’in markalarının bir parçası olduğu BAYC’nin kurucuları Yuga Labs ile hiçbir ilgisi yok. Ayrıca, Snoop Dogg, Wiz Khalifa ile birlikte Ape Drops platformunda NFT’leri zaten yayınladı. Teklifin önemli bir parçası olan Manifold Studio platformu aracılığıyla basılan “Ape Drops 03: An 8th”. Ayrıca, teklif için tüm görevleri 6-8 hafta içinde yapmayı umuyorlardı. Görevler, birçok personelin işe alınmasını ve bir hazinenin kurulmasını içermekte.

APEcoin DAO’nun önerisi, birçok kişi ile sorunun ortaya çıktığı yer, maliyetlerdir. Genel olarak, devam eden görevlerini tamamlamak için 2 milyon dolarlık bir fiyat etiketi olacağı öne sürülmekte. İşe alınacak personel, tam zamanlı Sanatçı İlişkileri Lideri, Operasyon Lideri, Topluluk Yöneticisi ve Topluluk Proje Yöneticisini kapsamakta. Bunun yanı sıra, yarı zamanlı bir tasarımcı ve üç yarı zamanlı Topluluk Moderatörü. Sanatçı İlişkileri Lideri için en yüksek maaş 250 bin dolardır. Yarı zamanlı Topluluk Modlarının her biri için en düşük 20.000 dolar.

APEcoin DAO, Yuga Labs’in en başarılı markası BAYC’den uzun zamandır beklenen $APE madeni parasının piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra Mart 2022’nin sonunda oluşturuldu. Açıklığa kavuşturmak gerekirse, ApeCoin DAO merkezi olmayan bir organizasyondur. Tüm APE sahiplerinin token ile ilgili yönetişim kararlarına oy vermesini sağlar. Ayrıca APE, Yuga Labs tarafından tüm yeni ürün ve hizmetler için ana token olarak benimsenmiştir.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...