Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Anthony Hopkins NFT Koleksiyonlarına İlgi Duyduğunu Açıkladı

Paylaş

Anthony Hopkins, ekrandaki ve sahnedeki performanslarıyla tanınan bir aktördür. En büyük performanslarından biri, Kuzuların Sessizliği filmindeki Hannibal Lecter rolüydü. Yakın zamanda ise dünyaca ünlü aktör NFT’lere adım atacağını açıkladı. Ayrıca ünlü arkadaşlarından tavsiye istediği bir Tweet attı. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

Anthony Hopkins

Anthony Hopkins Tavsiye İstedi

Aktör Anthony Hopkins, NFT’lere yatırım yapmaya başladığını duyurdu. Ayrıca büyük bir NFT sanatçılarının kısmını şaşırttı. Şimdi sadece ilk eserini almakla ilgilenmektedir. Anthony Hopkins’in Twitter görünen adı AHopkins.eth’dir.. Bu da alan adının sahibi olduğunu gösteriyor. Muhtemelen bu alan adını, NFT’ye olan ilgisi artarken veya araştırmasını yaparken satın almıştır. Resmi olarak, NFT alanına ilk adımı bu olabilir.

Hopkins attığı Twet’le ünlü dostlarından yardım istedi. Snoop Dogg, Jimmy Fallon ve Reese Witherspoon gibi NFT alanıyla ilgilenen sanatçılar dönüş yaptı. Dünyaca tanınmış olan bu üçlü, NFT alanının büyük hayranları olmuştur. Ayrıca üçü de en büyük ünlü NFT koleksiyoncuları arasında yer alıyor. Üstelik hepsinde nadir parçalar bulunmaktadır.

Yardım Çağrısını Karşılıksız Bırakmadılar

Anthony etiketlediği üç ünlü arkadaşından da dönüş aldı. Talkshow sunucusu Jimmy Fallon verdiği cevapta şunları söyledi.

Orada bir sürü harika sanatçı var ve genel olarak eğlenceli bir topluluklar. Ancak, büyük Aaron Neville’in bir zamanlar dediği gibi pek bir şey bilmiyorum ama seni sevdiğimi biliyorum. Ayrıca bilmeniz gereken tek şey bu olabilir.

NFT alanındaki bir ünlü olan gmoney, bunu başka biri klasik Anthony Hopkins aksanıyla okudu mu? Diyerek yanıt verdi. NFT Hopkins’in ilk olarak ne satın alacağı veya ünlü arkadaşlarının ona ne önerdiği belirtilmemiştir. Fakat kesin olan bir şey var ki, Hopkins kesinlikle NFT koleksiyonlarından etkilenmiştir.

Hopkins Hakkında

Anthony Hopkins aktör, yönetmen, yapımcı, besteci ve ressamdır. 1957’de Galler Kraliyet Müzik ve Tiyatro okulundan mezun olduktan sonra Londra’da bulunan Kraliyet Tiyatro Sanat Akademisi’nde eğitim görmüştür. Ayrıca kendisini Kraliyet Ulusal Tiyatrosu’na davet eden Laurence Olivier tarafından keşfedilmiştir. Beyaz perdeye ilk kez 1968’de I. Richard rolünü üstlendiği The Lion in Winter filmiyle adım atmıştır.

Yaşayan en iyi oyunculardan biri olarak kabul edilen Hopkins, canlandırdığı çok tanınan Hannibal Lecter karakteriyle Kuzuların Sessizliği adlı filmde en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanmıştır. Ayrıca serinin devam filmi olan Hannibal ile ön bölümü olan Kızıl Ejder filmlerinde rol almıştır.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...