Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Andrea Pirlo NFT ile Metaverse’e Giriyor

Paylaş

Andrea Pirlo NFT ile Metaverse akımında. Pirlo, New York’ta sokak sanatçısı Jorit tarafından oluşturulan NFT duvar resminin kopyasıyla Metaverse’e giriyor. İkonia, Lafayette Caddesi’ni ve dünya şampiyonunun yüzünü kopyalamak için The Sandbox ile iş birliği yaptı. NFXhaber olarak detayları sizin için derledik.

Andrea Pirlo NFT

Andrea Pirlo NFT Koleksiyonu

Ünlü İtalyan sokak sanatçısı Jorit tarafından boyanmış 15×6 metrelik duvar resmi, tek bir NFT baskısı olarak satılıyor. Parça tamamen benzersiz ve sahibine özel olacaktır. The Hero NFT ismiyle satılmaktadır, Alıcının bir yıl boyunca gerçek duvar resmine ve ayrıca sokak sanatı eserinin kalıcı dijital haklarına sahip olmasını sağlayacak. Anlaşma dijital sanat alanının sınırlarını zorlayan bu iş birliğidir. Hem fiziksel dünyada hem de Metaverse’te ikili sahiplik için mükemmel bir fırsat sunacaktır. The Hero NFT’ye ek olarak, Andrea Pirlo hayranları için kariyerindeki duygusal anları ve en büyük başarılarını yeniden yaşamalarını sağlayacak animasyonlu sanat örneklerini içeren bir koleksiyon yayınlayacak. Ayrıca koleksiyonda, videolar ve heykeller de dahil olmak üzere birçok başka NFT’de mevcut olacak.

Koleksiyonlardan birini satın alma fırsatına sahip olmak için, ön kayıt gerekiyor. Davet edilen kişilerin belirli görevleri yerine getirmesi gerekmektedir. Her görevin kendi içinde puanlaması vardır. Bu puanlar, nadir koleksiyonları elde etme ve özel ödüller kazanma şansını artıracaktır. Ayrıca NFT’ler alıcılara Pirlo ve dört misafirle 15 dakikalık Zoom görüşmesi imkanı sağlayacak. 8 tane kişiselleştirilmiş Pirlo videosu vardır. Ayrıca 16 imzalı Pirlo forması da koleksiyonun avantajlarındandır. The Hero NFT sahibi eğer isterse fafrklı seçeneği vardır. Andrea Pirlo ile bir akşam yemeği hakkı olacaktır.

Andrea Pirlo’dan ve Ikonia CEO’sundan açıklamalar

Bu projeye dahil olmak inanılmaz derecede harika.

Duvar resminin kendisi olağanüstü bir başarı ve harika bir sanat eseri. Onu daha sonra Metaverse’te ölümsüzleştirdiğini görmek bana konuşacak birşey bırakmıyor.

Alıcıya gerçekte ve Metaverse’te bir sanat eserine sahip olma fırsatı vermek, nadir bir fırsatı temsil ediyor. Ayrıca diğer benzer projelerde görmediğim bir şey.

Ayrıca Ikonia CEO’su ve kurucusu Patrik Arenesson’da açıklama yaptı. “Amacımız, Pirlo’nun kariyerinin prestijini ve önemini öne çıkarmaktı. Daha önce başka hiçbir NFT projesinde denenmemiş bir şekilde ölümsüzleştirilmiştir. Patrik’e göre, Andrea’nın hem fiziksel dünyada hem de Metaverse’te insanlara ilham verebileceğine inanın.

Jorit’in duvar resmi, sokak sanatını için yaratılan ilk olaydır. Pirlo’nun oyun stilini yansıtan NFT, projeler için belirleyici bir yeni özellik taşıyor. Gerçekleşen NFT olayının, ilerleyen zamanlar için yeni özellikleri mevcuttur.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...