Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Andre Drummond NFT Projesi İle Sahalara Dönüyor

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. NBA yıldızları Andre Drummond NFT koleksiyonu için Ty Jerome ile ortak oldu. İkili artık Chibi Dinos ile birlikte spor NFT projeleri dünyasına adım attılar. Sean Kelly tarafından yaratılan Chibi Dinos, 10.000’den fazla oluşturulmuş NFT’den oluşmakta.

Ayrıca basketboldan ilham alan bir koleksiyondur. Chibi Dinos kalabalığın içinde öne çıkmak için çeşitli Web3 firmaları ve ünlülerle ortaklık kurmakta. Bu arada, Drummond ve Jerome, Chibi Dinos topluluğundaki büyüyen NBA lig oyuncuları listesine yeni eklendi. Aslında Terance Mann ve PJ Washington gibi yükselen yıldızlar da Chibi Dinos ailesine katılım göstermekte.

Mevcut piyasa, yüksek profilli elçilik ve ortaklıklar, piyasadaki gerilemeyi aşmak için çok önemli hale geldi. Bu nedenle, Drummond ve Jerome’un Chibi Dinos’a katılması, onu mevcut piyasa koşullarında güçlü bir seçim olarak gösteriyor. Chibi Dinos CEO’su da Web3 ve e-spor arasındaki boşluğu basketbolla kapatmak için yılların deneyiminden yararlanmakta. Aslında, Bloomberg Ventures’ın kurucu ekip üyesi olarak birinci sınıf müşteri hizmeti sunma deneyimine sahiptir. Ayrıca, Lindblad-National Geographic filosunun lideri olmuştur.

Andre Drummond NFT Projesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Chibi Dinos LLC, hem oyunlar hem de spor hayranları için eğlenceli bir yardımcı program sağlamayı amaçlamakta. Sadece bu sebeple var olan bir blockchain oyun şirketidir. Şu anda, NFT karakterleriyle NBA Street-esque oyunuyla bunu yapmakta.

Aslında, Chibi Dinos, güçlü oyun içi ekosistemi, gerçek dünya deneyimi ve ödül ödülleri aracılığıyla kazanarak oynamayı yeniden tanımlamakta. Ayrıca oyuncular Chibi Dinos NFT’lerini basketbol oynamak ve Chibi Dinos evreninde oyun içi ödüller için kullanılmakta. NBA’de NFT sektörüne giriş yapan starların sayısı her geçen gün artış göstermekte. Öyle ki geçtiğimiz günlerde Dwayne Wade’de NFT sektörüne bir giriş yapmıştı.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...